| Ødegaard a întrebat:

Am vrut sa ma simt precum un star rock iar in momentul cand cel de pe scena a aruncat cu chitara pe jos, am aruncat si eu cu pulpa de pui. O mai pot manca?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Dacă nu s-a atins ciinele sau pisica de ea, sau vreun șoricel, da, o poți minca happy

| Dismally a răspuns:

Da, nu-ti fa griji ca nu-ti va ridica IQ-ul

| Ødegaard explică (pentru Dismally):

Daca nu ajung ca tine, nu imi fac

| Dismally a răspuns (pentru Ødegaard):

Nu ajungi stai linistit, ia si mananca de pe jos laughing

| Ødegaard explică (pentru Dismally):

Cred că te scremi atât ca sa ți-o dau ție de pomană

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regula de 5 secunde.O poti manca rolling on the floor)))))))

| rapandula a răspuns:

Da. Orasenii fitosi n-ar manca.

| Eisenheim a răspuns:

Da,dar întâi o speli cu,, uiski" apoi o liiiingi exact cum fac ăia cu chitara, apoi te uiți la cei din jur cum le curg balele, și o mănânci laughing

| OkoJiko63 a răspuns:

Nu stiu, vezi!laughing