| Superior a întrebat:

Anime e jmeker. Eu sunt mai jmeker ca anime ca ma uit la anime. Corect?

16 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Categoric greșit. Nimeni nu e mai jmeker ca el. Întreabă-l daca nu ma crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti zic eu ce e anime?laughing Apoi tragi singur concluzia ce esti tu.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Ce ai tu cu anime?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Nu dau click, mersi!

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu pierzi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Pierderi ca astea, sa tot am.

| TheGirlInBlack a răspuns:

Nu m-am prins, prin anime, te referi la anime/desene animate, sau la acel utilizator care era inainte foarte activ pe aici si punea zeci de intrebari pe zi?

| Superior explică (pentru TheGirlInBlack):

Anime/desene animate

| TheGirlInBlack a răspuns (pentru Superior):

Am inteles acum. Apropo, stii cumva de ce nu mai e activ acel utilizator?

| Superior explică (pentru TheGirlInBlack):

Nu prea...

| TheGirlInBlack a răspuns (pentru Superior):

Am intrat mai devreme pe profilul lui, si am vazut ca nu a mai intrat pe aici de o saptamana, ceea ce e ciudat, ca el intra zilnic. S-o fi intamplat ceva?

| Superior explică (pentru TheGirlInBlack):

Eu stiu ca sta la camin, ii plac animeurile si e vegetarian. Atat happy

| TheGirlInBlack a răspuns (pentru Superior):

Sta la camin tot timpul? Eu stiu ca la camin se sta in timpul facultatii, nu si pe timp de vara. Acum nu ar fi trebuit sa fie in vacanta?

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru TheGirlInBlack):

Uite ce inseamna ANIME
Animeurile nu sunt pentru copii https://www.facebook.com/SuntOtaku/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Eu vorbesc des cu el pe MAL. Pur si simplu s-a plictisit ca nu mai e siteul activ.