| Iulya9 a întrebat:

As dori ceva si pentru un baiat gras care are o gura cat o sura si e fudul. Are bine mersi si tatuaje, transpira de curge apa pe el, burta ii e cat o gravida in luna a 9 a, de tuns si barbierit ii e lene. Si nu e copil, e adult, are peste 20 de ani. Va rog mult sa imi dati niste porecle sau replici, fraze, comparatii cum ar fi "esti cat casa poporului, cat un tanc, daca sare crapa pamantul in doua, se pune asta pe tine te omoara imediat" Cat mai multe va rog avand in vedere cum l-am descris, ba va rog sa imi spuneti si in legatura cu mainile lui, sunt groase cat un picior de numai maini nu sunt. Nu neaparat sa il jignesc, doar ca sa am si eu idei pentru orice caz ca si el a ras de mine de multe ori. Va rog mult sa imi dati cat mai multe idei si amuzante, dau funda la cele mai multe. Spuneti tot ce stiti :*

6 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Esti asa de gras ca nici Chuck Norris nu poate sa te ridice si el poate ridica intreg universul cu un singur deget

cauta bancuri cu "YO mama is so fat"... sunt sute si TARI!

| Iulya9 explică (pentru JicaContra):

Da am gasit. Dar porecle din mintea ta? laughing

| JicaContra a răspuns (pentru Iulya9):

Batoza, camion de gunoi... porc ingrasat de craciun big grin

| Mirel4412 a răspuns:

Ai mana cat usa si spatele cat casa

| Bruno92 a răspuns:

Gras libidinos gretos si puturos
Daca tragi o besina cutreieri pamantul
Ai capul atat de mare de zici ca e sirena de razboi
Porecle
Dolofanul
Piedone
Betoniera
Sac de balega
Moby dick
Balena esuata la tava