| GasaiYuno a întrebat:

As vrea sa dau comanda de pe bestial.ro sau de pe maniacmusic.ro...ce ziceti? Sunt de incredere site-urile? Stiu ca pe bestial taxele sunt 9 lei +5 lei cred. Si pe maniacmusic sunt 7, 2 lei..atat. Vreau parerea voastra! P.S:Scuzati categoria.dar aici va gasesc, pe cei de genu; :d

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș vrea și eu săăă... http://i.imgur.com/KUrc993.jpg

| MaliciousDeath a răspuns:

Ia-ti de pe bestial daca gasesti ceea ce vrei.
Maniacmusic are designul naspa, nu-i ordonat si miroase urat.

| GasaiYuno explică (pentru MaliciousDeath):

As vrea sa imi iau de pe maniac un tricou cu nirvana...cea mai mica masura este S si am 13 ani. La fete nu gasesc asa. Crezi ca imi vine?

| MaliciousDeath a răspuns (pentru GasaiYuno):

Depinde daca e varianta pentru fete(girlie) ori unisex(pentru ambele sexe). Daca ai gasit-o pe a 2-a, s-ar putea sa fie putin cam mare pentru tine, presupunand ca n-ai in jur de 1, 60-1, 70.

| suităr a răspuns:

Yuno!
Yuki nu-i aici, dacă-l cauți.
Ă...și da, nu le am cu shopping online.

| GasaiYuno explică (pentru suităr):

Cine-i Yuki? Scuze dar am sters server-ul cu toate amintirile de aici.

| zurick a răspuns (pentru GasaiYuno):

Care server?

| Speed99 a răspuns (pentru zurick):

Las-o pe fata sa viseze in continuare drooling

| zurick a răspuns (pentru Speed99):

Coșmaruri sau speed-uri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.De unde sa stim noi.
2. EXPERT n-o mai da pe acilea.

| caiboiul a răspuns:

Da site-urile sunt de incredere si eu le folosesc. Da comanda site-urile sunt foarte bune. Pa! Pa!

| UchihaEmiko a răspuns:

Yuno!