| ErrorFound a întrebat:

As vrea sa facem un exercitiu de imaginatie. happy
Descrieti personajul viselor voastre.

Daca ar fi sa va comparati cu acesta, ce diferenta ar fi?

Răspuns Câştigător
| milkie a răspuns:

Ok..Eu cand eram mai mica aveam o lume imaginara in capul meu si creasem un personaj,Miyuki.Ea e inalta, are parul lung, brunet, ochii albastru deschis si tenul deschis la culoare. Putea sa cotonogeasca pe oricine big grin Am facut-o si am schimbat de tot povestea din anime-ul meu preferat, Naruto.Am cuplat-o pe Miyuki cu Sasuke(ea l-a facut pe el un om mai bun U.U) si pe Naruto cu Sakura. Miyuki a mai participat si in anime-ul "Bakugan".Off... vremuri bune. Oricum, diferentele ar fi ca parul meu e un saten inchis cu suvite blonde(naturale), ochii mei sunt caprui si in rest e la fel XD

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Uff, greu! happy
Diferenta cea mai mare ar fi ca eu nu pot sa zbor.

| LordBolton a răspuns:

Freddy Kruger laughing

Un psihopat care are fata arsa din cauza ''unui mic accident" poarta o palarie fedora, este imbracat intr-un tricou cu dungi negre si rosii, in una din maini poarta o manusa care are atasat de fiecare deget (exceptand cel mare) cate o lama.

eu - hmm probabil nu avem aceeasi palarie.

1 aprilie mod of : - Nu am o fata carbonizata sau vreun articol vestimentar asemanator cu Freddy...

Apropo ca tot e 1 aprilie : - Ai pacalit pe cineva?

| ErrorFound explică (pentru LordBolton):

Da, ne-am batut joc de decan azi. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajul Verbal din "The Usual Suspects". Pur şi simplu fenomenal.

| Scarbo a răspuns:

Adolf Hitler, sau Albert Fish.

| SmileyQueen a răspuns:

O tipa cu ochi verzi, tunasa bob cu breton, par saten- roscat, slaba si fara cosuri. Diferenta ar fi ca eu n-am ochi verzi, ii am capruilaughing Restul e la felwinking