| Barajag a întrebat:

Ati facut sauna vreodata? cu chiloti sau dezbracati?laughing...eu am facut farabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara, dar intotdeauna port papuci dinaceia cu urechi imblanitibatting eyelashes
Si erai cu barbati in sauna? sau doar eu care te pandeam printre scandurile acelea de sub bancuterolling on the floor
Sti.....eu sunt mai timidhee hee

22 răspunsuri:
| Barajag explică:

Nebundupatine:hmmm la cum vorbesti, inteleg cat de timid poti fibig grin, ...de aia ma incingeam eu asa de tare, ca te uitai tu la minelaughing

| Barajag explică:

Boby:este intrebare si am vrut sa spun si cum am facutbig grin..., multi imi zic sa raspund si eu ce intreb, ce, ti se pare ciudata intrebarea mea?

| Barajag explică:

@stefytm:oooo cu cea mai mare placere te chem, dar o facem faralaughing

| psiholoaga a răspuns:

Nu am facut niciodata. Poate daca as avea o camera cu sauna la un hotel, dar asa, sa stau in chiloti alaturi de alti oameni pana transpiram si ramanem fara aer, nu prea vad sensultongue Desi inteleg in ce fel poate fi distractiv in aburii aia...

lolita
| lolita a răspuns:

Am facut de multe ori dar intotdeauna in costum de baie.

auran
| auran a răspuns:

nu am facut si nici nu pot face pentru ca nu suport aburul...

| snepy a răspuns:

Da am facut, in fiecare zi cand ma duceam la sala de fitness, normal ca fara haine pentru ca asa se face, doar un prosop langa mine care il puneam sa nu ma ard,

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu am facut niciodata si nu cred ca o sa fac...prefer baia in marelaughing

| stefytm a răspuns:

Nu am facut niciodata sauna..........insa dc ma chemi cu tine o sa vin.ma chemi?big grin

| Boby a răspuns:

A fost o intrebare? Sau nu stiai cum sa ne spui ca ai facut sauna in poponetul gol

| adinescu a răspuns:

Am facut si sauna si plaja dezbracat nu ma deranjeaza nuditateahappy

| Andreea24 a răspuns:

Am facut sauna... dar in costum de baie happy si cu multe prosoape pe langa mine tongue

| eewan a răspuns:

Eu de multe ori si in pantaloni scurtitongue

| eewan a răspuns:

Buna!

Ma scuzati dar observ ca incurcati doua lucruri cu totul diferit.
Sauna este uscata si rar cade apa pe pietre iar in camera de aburi intra aburi prin partea de jos nu are pietre sau ceva de genul si devine umeda.

Succes!

| utzuman2006 a răspuns:

Si eu am facut sauna dezbracat... dar din nefericire tu nu erai acolo...

| dada18x a răspuns:

Sauna se face fara niciun obiect vestimentar pe tine... ai facut corect.laughing citeste instructiunile, si daca exista unii dintre voi care nu le cred, intrebati medicul.Eu am facut`o!winking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, am făcut de multe ori.
În costum de baie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu chiloti, cu pantaloni, cu adidasi, camasa si sacu in spate laughing
Cind merg cu bicicleta, daca ma opresc la semafor sau sa beau apa, transpir mai ceva ca la sauna rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sauna uscata. Cu sau fara dar cu prosopul pe mine. happy Cateodata si cu un prospop in cap pentru a-mi proteja parul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut cu prietena mea si acum nu mai stiu daca am facut in chiloti sau fara pentru ca, in mod sigur, cind am intrat erau pe noi...

| criscros a răspuns:

Eu am facut si e indicat sa faci cat mai gol... tu nu erai cand am facut eucrying((...laughing)))

| mrbig a răspuns:

Am facut sauna in ambele variante, desi cel mai mult mi-a placut dezbracat. In Romania din cate stiu nu prea sunt astfel de locuri. App, unde ai facut tu sauna ursulika?