| RAY a întrebat:

Ati fost vreodată rapiti de extratereștri?
As vrea sa înțelegi,ca nu îmi bat joc de tine,dar as vrea o imbratisare cu tine,nu doar virtual și real,nu mi-am bătut joc de tine,dar trebuie sa înțelegeți ca realitatea contează, mediul online este un cancer,e treaba ta, dar nu îți rezuma viata la virtual, cât despre sex, e normal, într-o relație unde nu e sex nu funcționează, ideea e ca pentru a face sex trebuie sa fie atracție fizica dar și o comunicare, ai nr meu.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, frate, nu m-au rapit extraterestrii, Slava Domnului ca nu am trecut printr-o experienta de genul!
Nici nu-mi doresc.

| Strwberrs a răspuns:

Daaa! Am fost rapita de extraterestri si m-au papat la cinahappy

| RAY explică (pentru Strwberrs):

Cele mai multe sunt în America, sunt pers care chiar cred

| Strwberrs a răspuns (pentru RAY):

Eu am facut-o sub forma de caterinca.Nu stiu daca ai inteles asta lmao...

| RAY explică (pentru Strwberrs):

Știu Mann și eu

| Strwberrs a răspuns (pentru RAY):

Superwinking

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Adică tu nu crezi că există extratereștrii?
Noi suntem singurii și cei mai tari din tot universul?
Ciudat și urât univers, man. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu stiu

| Jessica1235 a răspuns:

Au vrut să mă răpească dar în ziua aia am mâncat ceapă, nu s-au mai întors de atunci sad