cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Ati mancat vreodata mancare picanta cu hemoroizi?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îţi pun ţie altă întrebare: Ce crezi că ar trebui să facă statul pentru a opri vânatul excesiv al grifonilor?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

...se vede ca vorbesti ca unul cu experienta. oh go on
rolling on the floor

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Dca as avea hemoroizi, nu cred ca as manca picantlaughing

| Arthur a răspuns:

Peştii au hemoroizi?

| cretzufinish a răspuns:

Nu...pentru ca nu-mi place mirosul big grin

| hominid dreak a răspuns:

Ia zii, cate beri ai baut?

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Ai postat anonim din greseala sau ti-e teama ca vin si-ti fur caii de la bicicleta?hee hee macar ai zambit, asta era scopul intrebarii. Cu placere!happy

| asdffghjjkl a răspuns:

Am mancat mancare picanta dar era fara hemoroizi laughing Dupa ce am mancat umblau hemoroizii prein mine ca electrocutata laughinglaughing

| darrio2007 a răspuns:

Eu nu am mancat. Tu? Daca DA, te rog sa-mi dai reteta.

| nituandrei10 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu... E scarbos! Tu ai mancat? Eu nu stiu cum e! Dar cu hemoroizi... Yuck! Bleagh!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. dar am vazut un tip care-si facea necesitatile fiziologice, iar hemorizii pasteau pe laga el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e intrebare de expert TPU!? laughing pare mai degraba intrebarea unui copil tembel laughing

| sufletel_3672 a răspuns:

Hemoroizii provoaca mancarimi, dureri sau sangerari ale tesuturilor umflate si ale venelor varicoase localizate in anus si rect. laughing