| Alleecs a întrebat:

Ati patit vreodata sa adormiti la scoala? Daca da cine va trezit sau cum v-ati trezit?laughing

13 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

La desen. La sfarsit, profu' a strigat catalogul. A strigat o data:
x? ( x = numele meu de familie )
x?
X?
X?!
deodata au urlat copii:
X!

Si m-am trezitrolling on the floor

| Kazimir a răspuns:

@PINKYgirl ce scris de bagaboanta ai... pffff

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Tu ai adormit si pe tastatura de scrii asa?

| NoChanceForUs a răspuns:

M-am trezit cu fata la cearceaf.straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Am adormit la ora de muzica si m-a trezit profu' vand mi-a strigat numele.

| MoonLight a răspuns:

Da...soneria de la pauza yawn

| BastetReloaded a răspuns:

Scoala? nu cunosc asa ceva

| CastorR a răspuns:

Deci am adormit si am avut un noroc!laughing
Deci m-am sculat la sfarsitul orei si nu m-a intrebat deloc pe mine.,,,
Yea yea am scapat de o ora fara nici o nota proasta!

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing nu dar a adormit odata un coleg il zgaltaia profesoara si cand s-a trezit se uita cu uimire la noi laughing cand si-a dat seama a inceput sa rada

| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu m-au trezit, ca-s nesimtiti.M-au scris pe fata cu marker-ul

| Caricatură a răspuns:

Azi la istorie cand era ascultare din al doilea razboi mondiallaughingM-a trezit profa cu un 6 in catalog.

| rOckx3 a răspuns:

LoL daap=] Deci era in ora de biologie, si nu stiu ce explica[ma jukm ccu creionu de 8 laughing]asa jii.` doamna colojaa ne explic ea.Eo mi-am pus capuu peste masa[de plikty].mda jii is proasta rau ca am adormith [punesem ochii inchisi, apoi magialaughing] asa jii am dormith eu cat am dormit[vreo juma de ora] si profa o zis:
-ssss[numele meu de familie], treci la tabla!
Yo dormeam in continuare
Apo iar acelasi ordin
mdaah.nikah de la mine[am dormit dar 5 ore noaptea]. ajaa si mi-a pus 4 in catalog.Ji cand o inchis odataah catalogu, m-am speriath si m-am trezit ca proasta=] [aveam intiparit in minte sunetul catalogului]