| Iunix a întrebat:

Ați scos mâncarea din ghiozdan în ultima zi de școală?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,ma gandeam sa i arat la prof ca toata vacanta ma gandeam la scoala

| LPCTSTR a răspuns:

Mi-amintesc c-odată am lăsat un sandwich un weekend și că furnicile au făcut o treabă destul de proastă.

| єχcєєℓ a răspuns:

Am lăsat o banană câteva luni si nu știam ce naiba miroase laughing

| teo530 a răspuns:

Logic. Doar nu-s idiot.

| Ofataobisnuita1103 a răspuns:

Eu am făcut mai de mult pe la sfârșitul anului școlar o salata de fructe și nu știam de ce naiba miroase așa de urât ghiozdanul? Mi-au rămas niște fructe pe acolo și nu vrei sa stii cum arătau laughing

| Batog_Vlad_1996 a răspuns:

Esti dezgustator