| gemeni6226 a întrebat:

Ati vazut coffin dance? Eu azi pentru prima oara.E mortalalaughing

7 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Eu n-am vazut dar stiu ca-i mortala; toti prietenii care-au vazut sunt morti

| aumih16 a răspuns:

laughing nu am vazut! dar cred ca e tare!

| gemeni6226 explică (pentru aumih16):

E! Niste tipi danseaza ducind un cosciug da pe search pe Youtube coffin dance sa nu spun ca deja au aparut si sute de meme uri cu ea.

| aumih16 a răspuns (pentru gemeni6226):

A da il stiu! foarte frumos gestul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam ca rasul-plansul. Mai vedeam ritualuri de dans la inmormantare. Tot e trist evenimentul.

| Dandinelle a răspuns:

Ah da.
Imi place, cum sa sarbatoresti viata cuiva dupa moarte. Simplu, printr-un dans.
Cum spuneau batranii: "la moartea mea sa nu plangeti, sa dansati, ca n-am avut o viata trista"

| MaryMaria333 a răspuns:

Stiu. Bietul mort.....pacat ca nu e viu ca sa joace si el rolling on the floor