| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Au aparut chipsurile Hannah montana!
Pe ele, lume!laughing

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Atenţie, chips-urile Hannah Monatana creează dependenţă rolling on the floor.

25 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Chipsurile "Hannah Montana" dauneaza grav sanatatiilaughing

| Razvan a răspuns:

Unde? Cum? Cand? Vreau sa comand 5 baxuribatting eyelashes
Le arunc in sus in generala si ma arunc in mijlocul actiunii si adio scoala pentru o lunabig grin

| DeeDee28 a răspuns:

Serios? Chiar se comercializeaza asa ceva? Asa importanta a ajuns tipa incat sa aiba propriile chipsuri? daca apar si pufuleti cu surprize sa ma anuntati...sau poate ceva modele noi de Barbie cu chipul ei. daca nu exista deja laughing

| maryana5 a răspuns:

De ce atunci cand eram "fan" nu aparea nimic si acum apare totul cu Hannah Montana (prosoape, gheozgane, papausi doctorite hannah montana :O rolling on the floor, lengerie de pat straight face worried, tricouri, caiete...totul este numai despre HANNAH MONTANA! ~x( )

o fi oare o incercare de la Dumnezeu? thinking

| madalicious a răspuns:

Bleach! N-as manca in viata mea chipsuri cu fata hannei montana pe ele! Si daca as gusta din ele as vomita o zi intreaga. Chiar nu imi place deloc de Hannah Montana!

Jos cu ea`! xD

| Farcas a răspuns:

Doamne fereste! Am trait sa o aud si pe asta
Cu ce am gresit? De 2 saptamani numa chipsurie Miley mancam atat la mic dejun, pranz, cina inclusiv desert

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ha! Old news! Stiu de mult de elesmug

| Pho3nix a răspuns:

Sunt mai bune alea de la Lays.
Vrei si tu?laughing

| asdffghjjkl a răspuns:

Bleah! Doamne ce o urasc pe fata aia x(
Nu va suparati pe mine dar e o proasta care se da mare si ea habar nu are sa cantehee hee
Nu as manca asa ceva nici sa ma omori! Sa le manance ea cu toata familia ei laughing

| airflower a răspuns:

Am mancat si m-am imbolnavit.pe bune!

| Hmmmm a răspuns:

Doamne fereste! nu as manca din ele nici sa ma bati!laughing)
ti le las tietonguelaughing)
d data asta am decis sa fiu darnicabatting eyelashes

| (0$t!n@ a răspuns:

Nu e frumos sa raspunzi la o intrebare cu o alta intrebare dar trebuie sa o fac : A inebunit lumea cu hannah montana? peste tot cand ma duc vad numai hannah montana cred ca eu daca as fi un fan inrait nu as putea sa mancan cipsuri cu hannah montana leas pune in vitrina la pastrat laughing

| love44katyp a răspuns:

Doooamne

| cyufulyky a răspuns:

Eu am vazut si covoare si draperii... vb serios ssi sucuri cu imaginea fata ei...laughinglaughing

| Maia a răspuns:

:d Cand apare telefone marca Hannah montana sa ma anuntati si pe mine laughing) sau au aparut deja thinking

Pe bune acum sora mea este innebunita dupa Hannah rolling eyes. Eu sunt satula de eaaa >:p!

| o fetitZa dulCeE :X a răspuns:

Acus si apare si chiloti happy laughing

sau poate o aparut thinking rolling on the floor

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Am mancat sa vad cum sunt... si am aflat cum: scarboase!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De domeniul trecutului...hee hee O vecina mai mica are trening, lenjerie, caiete si toate rechizitele marca hana montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auoleoooo, asta mai lipeseahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hârtia igienică Hannah Montana-Miley Cyrus cu poză pe ea când apare? Chipsurile nu îmi trebuie, însă când o văd am nevoie de hârtie şi m-aş bucura să o folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superrrrrrrr! cooooll am 10 ani si sunt fan inrait hannah! esti cool hannah!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma numesc Andreea si am 11 ani fara 3 zile. big grin As vrea sa va spun ca eu am marca Hannah Montana: pijama, lenjerie intima, lenjerie de pat, draperii, multe abtipilduri, parfum, deodorant, clama de par, postere, 72 reviste ( despre ea), husa de telefon, puzzle, calendar, penar, caiete, ghiozdan, album foto, prosop, carti, haine(multeee), farfurie, pahar, fata de masa, jurnal, un scaun gonflabil si cele 2 serii Hannah Montana cu tot cu cadouri. Va rog sa-mi spuneti daca sunt "obsedata" sau nu de Hannah Montana. Va pupacesc. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot gasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept sa apara prezervativele hannah montana si papusa gonflabila big grin

| DeeaDLove12 a răspuns:

Stiu e ciudat dar sunt bune =]]
eu am mancat cand am fost la Deva