| MariaMonica2009627 a întrebat:

Azi am băgat într-un pliculeț din acela transparent sare foarte fină iar pliculetul l-am băgat în carnetul de note și când m-am dus să-mi treacă domnu' nota a văzut pliculetul și a sărit de pe scaun, a scos mănușile din buzunar și a luat plicul facandu-se nevăzut. Ce părere aveți? Mă trezesc cu FBI-UL la ușa?
P:S :O dată am vrut să fac trafic de periuțe de dinti dar am fost prinsă

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai coșmaruri, te tai la mâini, aia, aia. Imaginația te scoate pe linie moartă, sau chiar moartă de tot, dacă nu o controlezi. Ai idei literare, scrie o pagină pe zi, o să devii o Agatha Cristie.

| LoveSleep a răspuns:

Te-ai gândit vreodată să faci stand up comedy?

| Sofer a răspuns:

Te trezești cu cei de la anti drog.

| GoldenZenith a răspuns:

Ca ai tras prea multa sare fina pe nas sperând sa se transforme in cocs. Pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să faci amor cu oameni nu cu greieri