| Kazimir a întrebat:

Azi am oprit în trafic după o mașină. Am claxonat frenetic după vreo 5 minute și după alte cateva minute am observat că am oprit în spatele unei mașini parcate straight face

Răspuns Câştigător
| DaVà a răspuns:

Fii sigur ca esti posedat de spiritul conducatorului prudent.

| Kazimir explică (pentru DaVà):

Loooool mor rolling on the floor epic răspunsul tău.

| DaVà a răspuns (pentru Kazimir):

Si...de ce a intrat acu` pe mess xXDreamGirlXxValentinaSweet sa ma intrebe daca imi place de ea?
PS:Mai am momente cand aberez.Asta e unu` din ele.

| Dejit a răspuns (pentru DaVà):

Si...iti place de ea?

| DaVà a răspuns (pentru Dejit):

Nu.
PS:Ala a fost unul din momentele cand aberez.

7 răspunsuri:
| Mişaaa a răspuns:

Şi nici după ce ai realizat asta nu s-a mişcat de acolo?

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Stiu...Cand tata ma punea sa conduc, faceam praf motorul de fiecare data cand calcam ambreiajul straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghinionul incepatorului, sau poate a fost pisica neagra si moarta ingropata in fata casei/blocului tau?