Azii e ziua meaa!
Ce-mi uraţi? [ t/a ]

Răspuns Câştigător
| AcrossTheSky a răspuns:

Condoleante!

35 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Iti urez sa ai bani sa-mi cumperi bere

| giuly a răspuns:

La mulţi ani făă!

Răspuns utilizator avertizat
| Criiiiiiiis a răspuns:

Iti urez din tot sufletul meu dar din tot sufletul nu de alta.
O zii obisnuita!

| Puţifer a răspuns:

La mulţi bani!
că ani ai destui.

| AndutzaAndu a răspuns:

La mulți bani.batting eyelashes Nu de alta da măcar să ne dai și nouă o bere, un suc, o pizza, ceva. laughingdevil

| Digital112 a răspuns:

Sa ai parte de note mai mici ca ale mele...
( cea mai mare nota a mea este 4)

| PastilăBă a răspuns:

Paşte fericiit>big grin

| Ciufuliciii a răspuns:

Iiiiiiiiiilove struck
M*ie!love struck

| Pisicuța a răspuns:

Crăciun Fericit big grin!

| Deyutza a răspuns:

La mulţi bani! cu ce ne faci cinste? smug

| Bizzareq1 a răspuns:

La putini ani

| Radioactive a răspuns:

Iti (atentie) urâm avatarul. GLUMEAM!

Îţi urez o viaţa cât mai frumoasă, noroc, sănătate şi să mănânci numai din farfurii de porţelan care să ţi se spargă în dinţi.

http://www.youtube.com/watch?v=rur5wKoua1o&feature=related

[T/A]

| Reew a răspuns:

Sa ti se implineasca toate dorintele si... daca nu te superi imi aduci si mie niste hartie igienica?

| AliceInMordor a răspuns:

Pieii aghiuta

| Insomnii a răspuns:

La mult ani tanti ai imbatranit sa moara base

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Sarbatori Fericite!

| ZoOzOLe a răspuns:

De la mine pentru dia fara numar...se stie! btw inchide gura a inceput sa puta

| KittyLoveBastet a răspuns:

Sa ai o diaree suparatoare!
La putini ani!
*aduna amuzant*

| BOOBZen a răspuns:

Dragobete fericit...Ai spus ca e ziua ta, nu ca trebuie o urare legata de acest subiect

| WhatMeanLove a răspuns:

Iti dedic: melodia 3 sud est-de ziua ta
imaginea www.latifa.ro/imagini-amuzante/happy birtday/382
imaginile de aici : enriqueiglesias.ning.com/forum/topics/happy-birtday-isabel-preysler?commentId=3123159%3AComment%3A3129319.
Si poate un sincer La Multi Ani!

| Forevăr a răspuns:

Iti doresc muuuuuuuuuuuuuuuuulaughing) serios : L.M.A! kiss
iti doresc : 1 prost in pat, un bou in frigider, un cal in masina de spalat si o (c)oaie happy. Condoleante!

| MetalRocker a răspuns:

Esti cu un an mai aproape de moartee

| auroraa a răspuns:

Iti urez sa cresti mic si sa scoti fuuuuu de la avatar, sper sa-ti creasca urechile si sa tragi apa dupa tine la wc kiss

| LadyInBlack a răspuns:

Siiibatting eyelashes tanananana na tanananana na, taaaaaaa, naaaaa, naaaaaa. Acum, lasand gluma la o parte, cand dai de baut? Ceva? O atentie? O maslina? O grisina? O berica? Una alta...

Acum haideti toti la o berica. ceva. smug