| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Ba copacilor, vad ca va plac stirile mondene cu funde, asa ca va mai dau un interviu si o poveste de viata >: Interviul e cu Suiti >: >:
- Buna seara, domnisoara Suiti, va putem lua un interviu pentru Stirile Mondene T/A?
-...da?
-Va multumim. Prima intrebare: Va puteti face o scurta descriere?
-ehm
combinație mistică intre lene și energie
sunt calmă
am un umor retardat
chestii normale
next
-Ok, urmatoarea: Cartea sau Filmul?
-cartea?
-Bine, personajul favorit din "Titanic"?
-n-am
-Deci, un mesaj pentru urmatorii utilizatori T/A?
-fac u uwu
-Oau, intens. O parere despre NixyTroy, cea mai populara de la noi de pe categorie?
-dacă ea e populară, eu nu-s obsedată de Armin.Și sunt obsedată deci-
-Multumim. Dar... cu cine credeti ca ar trebui sa fie Miss?
-cu o banană
-Multumim, atat am vrut sa stim, o seara frumoasa!
-k
BINE
Si acum o mica poveste de viata a cuplului dintre Foxy si Pendek (Focsendek)
Unul dintre cele mai cunoscute cupluri, Focsendek este si fi-va o fabuloasa combinatie a doua suflete perfect aliniate. Intelegerea acestui cuplu este absolut minunata, ceea ce face un Rai din casa lor. Foxy, balerina profesionista si Pendek, betiv cu diploma, cresc impreuna un copil biologic si doi adoptati, copii foarte sanatosi, frumosi si fericiti. Copilul biologic, adica Marean (Ezio) a crescut si seamana foarte mult cu tatal sau. De aceea, Pendek a simtit nevoia ca la 16 ani sa dea o petrecere a la*****lor impreuna ca fiul sau. Ceilalti doi copii adoptati sunt Wetfire (ce este batuta cu cureaua dar pentru un motiv anume) si Miss (care face fapte de marsavie in familie si este posedata dar nu ne pasa de asta). Copiii familiei Focsendek sunt o grupare de rebeli plini de droguri dar nu conteaza.
Puteti adresa intrebari despre ei in comentarii.
Funda celui care ghiceste despre ce voi scrie maine >:

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii despre Pendek. Mai mult ca sigur.
Şi apropo, de când e taică-meu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă mai bârfiți!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis ca-mi iei interviu!

| Fernando9Torres a răspuns:

Despre ce o sa scrii maine? hmmm probabil interviu, cu alt utilizator si logic....foxendek

| AtsukoKure a răspuns:

Despre Blame-ul lui peste.
Daca nu stiu cine e Blame pot fii bagat la inchisoare, ca vad ca lumea e cam insane cu el pe aici.