| anonim_4396 a întrebat:

Ba mesajele pe TPU sunt trimise pe bicicleta, pe jos? Imi ia jumate de ora sa trimit un mesaj

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Nu. Sunt trimise prin fan curier de aia dureaza asa mult. Pana preiau mesajul de la tine, pana il duc in cealalta parte a tarii, no ii ceva timp...dar macar ii gratis.

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ai telefonul prost sau wi-fi slab! Rezolvă una din ele, bă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ele sunt trimise cu ce trebuie, dar gresesc sensul. Din fericire, cum Pamantul e rotund, tot ajung ele la destinatie, doar ca un picuuuuulet mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

D-aia trebuie să trimiți felicitări :} sunt mai rapide...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt trimise prin porumbel, ca în Evul Mediu.
Am așteptat o zi ca să-mi aprobe poza de profil.

| AmiraH a răspuns:

Daca dureza mult sunt trimise prin posta ro