| Insomnii a întrebat:

Baaaaaaaa ce draq se intampla cu voi?
Nimeni nu mai face nici o campanie, revolte, razboaie etc.Nimeni nu mai injura admini...Si utilizatoriiiiiiii cei mai amuzanti dispar incetul cu incetul!
Suntem invadati de extrateresrii sau ce?
*ii da o lacrima*

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns:

Cum adică dispar utilizatorii amuzanți, Im still here.
Și să vezi cînd nu sunt modestă...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mdaaaa...

Apache
| Apache a răspuns:

Unii se mai tin si de scoala...
*nu ca ma numar printre ei...*

| Muflă a răspuns:

Duda, mai am doar teza la mate şi dup-aia sunt iar pe capu' vostru. I promise.

| AudImagini a răspuns:

Păi vorba' lui Muflă. medii ****te de reparat. plus că nu se mai pun aceleaşi întrebări ca pe vremuri * vorbeşte de parcă ar avea 3432 ani *
Şi de asta nu mai vin utilizatorii ''ză best''

| PastilăBă a răspuns:

Ghindă,m-am cam săturat să'i tot aud pe ăştia cu porcăriile lor.
M'am plictişit!straight face

| Insomnii explică:

@JustinBieber hai mars in gatii matiiiii! ti-as spune ceva mai mult dar nu pot ca ma suspenda astia asa ca fa pasi loser

| FreshDreams a răspuns:

Scoala asta, ce face din om.
Mi-e dor sa raspund pe aici`sea, dar am teze de dat.:-l

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

Se cheamă şcoală. Infern. Închisoare. Cum vrei tu să-i spui.
Şi-n plus, majoritatea sunt pe forum, dar mai dau din când în când pe aici. Eu nu mai intru că am de învăţat la greu şi că am început să mă plictisesc, nu mai sunt întrebări haioase, nu mai avem de cine să râdem.
*plânge în suspine, face cu batistuţa şi zice: I'll be back, I promise.*

| AnonimaPunct a răspuns:

@ArgintViu, cum nu mai avem de cine rade? da Justina Biberona ce este?

| Bastet a răspuns:

Userus amuzantus, specie pe cale de dispariţie

| Deny1333 a răspuns:

Crissy, să râdem de ăla? E deja învechită faza.
Mai bine de Tudorrr. big grin

| AnonimaPunct a răspuns:

Ai dreptate... nu m-am gandit la asta. al doilea iustinel (tudorrr) e perfect pentru nobilul scop de bataie de joc.