| Cretaker a întrebat:

Băăăăi ce-i aicea, bar de negri?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Băutura este din partea casei!
Pa, pa.

| anad a răspuns:

Cine te-a suparat de vezi negru inaintea ochilor?!

| Razvan a răspuns:

S-a inchis bodega.Nu mai se mai da pe datorieshame on you

| Tourniquet a răspuns:

Daaaa! Bar de a+n. (albi si negri) rolling on the floor.
Nu ni se alatura si un galben? Un martian roz bombon, ceva? :o laughing

| AshuraElric a răspuns:

Daaa, asa suntem noi astia de pe TPU...negrii ca miezul noptii, ce cauti aici rasistule?batting eyelashesrolling on the floor

| Fluffy a răspuns:

Dah, iar tu esti alb laughing

| Derye a răspuns:

Da, este.

| Xonia a răspuns:

Ne pare rau, alaturi.
Aici e wchappy

| denysse_5976 a răspuns:

Expresia mea favoritahee hee...ehh mai stai pe aici si ai sa-ti dai singur seamahee hee.

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

E o expresie`.laughing
Adica cand se aduna prea multi oameni si cuiva nu`i convine spune "ba ce`i aici`? bar de negrii`?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor). Uite ca ai reusit sa ma faci sa rad. Vorba asta o spun mereu cand se strange prea multa lume la mine acasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fra bar de negrii;-)nu mai stiu astia ce intrebari sa puna ca se plictisesc... buna intrebarewinking

| katy19bv a răspuns:

Nu e bar, e club smug