| Raress469 a întrebat:

Bai oameni buni, am o mare problemalaughing deci daca cititi asta o sa muriti de ras si nu e pusa la misto. Deci m-am dus si eu ca omul la baie si eu de obicei imi iau telefonul cu mine, nu ca sa stau pe el neaparat dar sa il am cu mine. Si tocmai vorbisem cu cineva, un prieten bun si ghiciti ce am facutlaughing) L-am sunat cu camera frate si eu eram pe wc, lesinlaughing) ba deci eu mor de rusine, nici nu stiu ce a vazut sau auzit ca eu nu am realizat, mi-am dat seama cand i-am auzit vocea. Doamne deci eu nu mai pot sa vorbesc cu omul ala. Un sfat ceva cum sa ies si eu din incurcatura?laughing) nu ma luati la misto pls ca mi-am luat-o destul in freza in seara asta.

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Bine ca a fost prieten, si nu prietena, sau oricine de sex feminin! happy

| SilentRain a răspuns:

Cum naibia sa dai drumul la camera pe wc maaaaaaa? Cum maaaa, cum?

| Raress469 explică (pentru SilentRain):

Cu talent, habar n-am. Pur si simplu vorbisem pe Instagram si stii ca in chat-ul de pe insta apare in colt camera aia sa suni. Presupun ca am dat din greseala pe aia cand am inchis telefonul laughing

| LPCTSTR a răspuns:

Spune-i sincer că a fost greșeală și treci peste.

| Raress469 explică (pentru LPCTSTR):

I-am zis, dar cu trecutul peste mai greu. Desi e amuzant, e penibil si jenant ca naiba. Doar imagineaza-ti ce ar fi putut vedea/auzi ala laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raress469):

Ti-a vazut ding dongul? surprise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inregistreaza o mare besina si trimite-o.

| Raress469 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca se face mare cutremur de la basina mea, poate i se darama astuia casa si imi cere bani pentru asigurare laughing

| teo530 a răspuns:

Explică-i cum ai făcut. Poate nu te va crede pe deplin dar sigur veţi râde mult de greşeala asta (în special).

| Raress469 explică (pentru teo530):

I-am zis ca din greseala dar sincer imi e jena sa mai vorbesc cu el. Oricat de funny ar fi pana la urma este extrem de penibil, poate crede ca sunt gay laughing

| teo530 a răspuns (pentru Raress469):

Eee cred că va înțelege. Și mai sus în paranteză mai trebuia să pun un tu.

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu mai suna pe cameră.

| Raress469 explică (pentru AlexDarius3):

Ba boss tu chiar crezi ca am vrut sa sun? Am apasat din greseala pe camera aia de pe instragram din chat din colt cand am oprit telefonul. Era tare fain sa fac si un live ca barosanii de pe tron, sa vada tot poporullaughing lasand gluma la o parte realizez si eu ca e amuzant dar pentru mine e cam nasol asa ca nu am nicio idee ce a vazut sau auzit ala, poate crede ca am facut-o intentionat, cred ca sunt singurul care putea sa si-o ia in freza asa rau sad