| anonim_4396 a întrebat:

Basescu are cancer? sincer sa spun. mi-ar placea laughing)

Răspuns Câştigător
| dynasmile21 a răspuns:

Daca tu zici ca ti-ai dori sa fie Basescu bolnav de cancer inseamna ca tu de fapt esti o persoana groaznica, josnica si stupida. Din ce ai spus reiese ca Basescu este de 10 ori mai bun ca tine si nu o spun pentru ca il simpatizez, ci pentru ca eu am o mama bolnava de cancer. Stii tu ce inseamna sa te trezesti dimineata si sa te rogi cu sufletul la gura sa mai traiasca? Stii tu ce inseamna sa iesi din casa cu frica ca poate azi ai vorbit ultima data cu acea persoana sau ca azi ti-a zambit ultima data? STII? Nu! Iti garantez ca NU!
Iar ca nu ii vrei raul Ok, inteleg, dar tu chiar crezi ca daca ar avea cancer inseamna "ca l-a lovit ceva". Stii ce l-ar lovi? Suferinta si moarea.
Atunci pot sa zic si eu ca nu iti doresc raul, dar iti doresc din tot sufletul sa traiesti o zi din viata mea!
Sarbatori fericite!

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesti tu minte si sa nu iti doresti sa vezi cum agonizeaza un om care are cancer si moare in chinuri! Am trait aceasta experienta recent, cu fratele meu, si iti spun ca a fost cea mai dureroasa si terifianta experienta!

| Serena1993 a răspuns:

Cat rau a facut oamenilor... fara salarii, a dat oamnei afara din servici.nu-i vreau raul dar mi-ar placea sa-l loveasca si pe el ceva...

| Serena1993 a răspuns:

Am auzit la tv ca e bolnav de cancer. n-am crezut si v-am intreabat pe voi

| Serena1993 a răspuns:

Da.nici mie nu-mi place sa rad de raul altora.am pus o intrebare stupida.scuze...de azi inainte nu mai rad de raul altora dar nu pot sa uit cat rau ne -a facut basescu si cat o sa ne mai faca...paste fericit!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu are si nici nu as dori cuiva sa aiba!

| DeeDee28 a răspuns:

Cum sa iti placa daca cineva are cancer? Inteleg ca Basescu nu e perfect, dar crezi ca daca era altcineva la conducere ne mergea mai bine? eu nu cred... poate ne mergea si mai rau. Asa ca incearca sa inlaturi gandurile rele si sa nu te bucuri pentru suferinta altuia.si @dynasmile21 are dreptate. Gandeste-te la el ca om, nu ca presedinte, deoarece ca presedinte niciunul nu e mai bun ca altul...toti sunt mincinosi

| Cσσкiє a răspuns:

Eu sper că nu`i bolnav. Cum să te bucuri de răul altuia? Sărbători fericite şi... încearcă să te schimbi. Sănătate!

| multimoak a răspuns:

"Mi-ar place" - forma corecta... Cel putin asa stiu eu

| Klara a răspuns:

Basescu n-are cancer, are Vadim sinapsele dereglate.

| Emeraude a răspuns:

Macar in ziua asta daca am renunta la rautatile gratuite...eu sincer nu cred ca are cancer.Eu am ceva cu el ca si presedinte; ca si om, n-am nicio treaba cu el si nu-i doresc raul. Tu nu stiai ca nu trebuie sa te bucuri de raul oricui, chiar si de cel al dusmanului? Mai bine ai grija de tine!
Paste fericit!
Pa-pa!

| MariuZ a răspuns:

Nu stiu daca are, dar el E unul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ar placea sa ce? sa ai si tu? spune; da-i doamne sanatate si intelepciune sa conduca o tara ca a noastra, si da-mi si mie netrebnicul fiindca am neglijat faptul ca este pus in fruntea tarii cu putere de sus.