| Foxyyyy a întrebat:

Bine ati venit la restaurantul TPU! Ce doriti sa comandati?

51 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Păi cu ce să încep? Hai să iau ceva uşor mai întâi. Vreau nişte :

Sarmale, Mămăligă cu smântână şi brânză topită, cartofi prăjiţi cu ketchup şi maioneză fără maioneză, ciorbă de peşte, ciorbă de pui, ciorbă de legume, paste cu smântână, paste cu cartofi, paste cu roşii, roşii umplute, ouă umplute, ardei umpluţi, friptură cu cartofi prăjiţi, eclere, încheţată de cocos, îngheţată de vanilie, de căpşuni, de zmeură, de banane, de ciocolată, de mentă, de caise, de piersici, de cirese, de lapte, de iaurt, tort de fructe si de ciocolată, corn cu ciocolată, clătite cu gem, salată de sfecla, de varză, de salată, de roşii, de castraveţi, de ardei, pizza cu salam, cu ardei, cu şuncă, cu brânză...

Şi cam atât pentru aperitiv. Felul principal mai încolo.

| Foxyyyy explică (pentru Furculingură):

Banuiesc ca si silueta e cat apetitul, nu?smug

| 4b a răspuns:

Utilizatori mai gustosiwinking

| zurick a răspuns:

Ficat Ficat Ficat

| ??c??? a răspuns:

Niște pastile de țânțari te rog!
puppy dog eyes

| suităr a răspuns:

1 O supa de scoici cacanii in dungi
2 o tocanita de pulpe de peste in sos tartar din buze de gaina
3 un tort de coarne de unicorni ce se bes caramele

| PedoBarbie a răspuns:

Clătite. Te rog!

| Xtadelo a răspuns:

Apa.

| Speed99 a răspuns:

Praf de firma.

| Foxyyyy explică (pentru Speed99):

Nu avem. :-s

| Speed99 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Serios? Umh, atunci o boaba de orez.

| Foxyyyy explică (pentru Speed99):

Iti aduc imediat, dar esti sigur ca poti manca atat de mult?

| Speed99 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Pfff, alta data mancam si 2 boabe de orez. Da' am imbatranit, nu mai pot baga atata in gura.

| Foxyyyy explică (pentru Speed99):

Pai iti recomand o budinca mai bine, nici nu trebuie sa o mesteci.Cu bobul ala te poti ineca, apoi, o sa dai vina pe mine.

| Speed99 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Da' de la budinca pot sa dau pe jos in restaurant... si ma cealta mama.

| Foxyyyy explică (pentru Speed99):

Atunci spune-i ei sa te ajute sa o papi, daca ai venit cu mamica.

| W3R4 a răspuns:

Costiţă de excel, Bless la proţap, Speed99 cu garnitură de cartofi, şi un Ashadow cu căpşuni.batting eyelashes

| Foxyyyy explică (pentru W3R4):

Imi pare rau, dar nu servim specific canibal (inca). devil

| fuzzer a răspuns:

As vrea sa comand,"seriozitate", si multa caci in ziua de azi chiar avem nevoie.

| Fridăm a răspuns:

Un meniu, ceva, nu este?

| Seducatorul a răspuns:

Pai la felu principal as dori o omleta de balena cu praf de scoici!
La felu 2 un gratar de muschi(de-ala din pamant) cu supa de lighioane mari si medii!
Si ca bautura un energizant din matz de porc cu icre de testoasa!
Sper ca baccisul e inclus in nota!

| Foxyyyy explică (pentru Seducatorul):

In sfarsit, cineva caruia chiar ii e foame! Iti dau si un desert, din partea casei.

| Seducatorul a răspuns (pentru Foxyyyy):

Din partea casei? Da e gratis nu?!

| Foxyyyy explică (pentru Seducatorul):

Da,sigur ca-i gratis. big grin

| Seducatorul a răspuns (pentru Foxyyyy):

Da mai intarzie mult festinul meu?

| Foxyyyy explică (pentru Seducatorul):

E o mancare mai speciala, de asta dureaza putin.Garantez ca merita asteptarea!

| Maxim96 a răspuns:

Distractie...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Pai,as vrea un milkshake de capsuni si bobo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cee? Eu n-am venit ca sa mananc. M-au trimis astia ca sa fac dezinfectie pe aici.
Sobolanul ala din colt n-a murit de batanete, nu?

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Ce nerusinare din partea ta, asta-i restaurant de 5 stele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Am vazut, dar sunt din hartie si lipite cu scotch.

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Nu-i adevarat, esti un invidios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Ba nu sunt. Si de ce sunt asa de galbeni la fata aia care stau la masa? Ca nu par sa fie chinezi.

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Iti trebuie ochelari!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Gresit big grin Pot sa citesc si ultimul rand de la testul ala cu litere care se face ca sa iti verifice vederea.

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Da,trisand.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Spui asta pentru ca esti invidioasa happy N-ai cum sa trisezi la testul ala. Plus ca mie nu-mi place sa trisez la teste.

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Nu ai vazut niciodata copiii de la 402? straight face Uita-te si ai sa vezi ca poti trisa. Da, asa zic toti ca nu triseaza la teste laughing. Si eu am zis prima ca esti invidios, deci nu ma copia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Tocmai pentru ca ai zis tu, de aia am zis si eu. Poate toti zic, dar eu chiar nu trisez si ma enerveaza aia care triseaza. Gata, eu iau sobolanul ala mort si plec.

| Foxyyyy explică (pentru anonim_4396):

Nu-l lua, e prietenul meu.

| Bia001 a răspuns:

Vreau sa comand fericire

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Intai comand putin :

Branza, fara lapte,
Ceai verde, nu prea verde, dar tot verde,
Cafea cu cacao, dar fara cacao,
Pizza cu ketchup (sau ma rog, cum se scrie)
Prajituri (tort, negresa (din africa, logic), alba ca zapada (nu prea alba, ca ingheata)
Sendvici (iar, ma rog, cum s-o scrie)
Pateu
Branza topita
Carne, fara carne
Bors
Ciorba
Supa
Cafea Nr 2
Cartofi pai
Mamaliga
Branza Nr 2
Carne vegetariana
Gaina
Porc
Peste pane
Cotlete de peste
Limba de gaina
Coada de crocodil
Coada de oaie
Oaie de Paste
Oua rosii
Oua galbene
Oua verzi
Oua curcubeu
(Vezi sa fie culoarea oualelor de la Alex, sta in Galati pe Strada Feroviarilor, Micro 13, Blocul L1, Scara 1)
Lapte batut (sa-l bati bine)
Carne de un 1 kg -? dati-mi 500 grame
Alcool devil
Bere:
Bergambir
Skol
Silva
Timisoreana
Firmituri
Paine prajita
Sarmale
Castraveti murati
Ardei murati
Gogosari murati
Pepene,

Felul 2 il zic mai tarziu.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Eu vreeeaaaau....tot restaurantul! Nu ma supara...

| Pisicamop a răspuns:

Asi dori o portie de lapte si atat.

| Lovwly a răspuns:

Sanatate. si noroc:*

| happyOkapi a răspuns:

Ciocolata :p