| jolidon a întrebat:

Blonde sau brunete? de ce?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Ce culoare are parul e total irelevant.Am cunoscut blonde extrem de destepte-chiar sefa de promotie in scoala generala unde am invatat eu a iesit o tipa blonda,nicidecum tocilara si cu cosuri,cum s-ar crede,ci desteapta si destul atractiva-, la fel cum am cunoscut brunete proaste de dau prin gropi, iar reciproca e valabila.Eu am parul natural saten deschis,dar e vopsit roscat,asta inseamna ca sunt jumatate blonda,deci proasta comform teoriei,si pe jumatate bruneta,deci desteapta si tot tacamul, sau fiind vopsita am inteligenta artificiala? Hai, da-o-n ma-sa de treaba ca e total irelevant.

17 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Eu votez oamenii chei

| Musique a răspuns:

@alex-xandra - cel mai potrivit raspuns >=d
si eu sunt tot bruneta, dar nu acesta este singurul fapt pentru care alagerea mea este brunete... ceea ce ma convinge de fapt este ca blondele (ma scuzati) se zice ca-s bune la pat...da la inteligenta praf straight face in schimb o bruneta stie stisface si este si inteligentawinking
:*

| MasterOfDisaster a răspuns:

Depinde ce cauti.cand un mascul vede o blonda,se gandeste la cat de buna e, si pentru ca e blonda, lumea o va crede curva si proasta.desigur,conteaza si varsta baiatului, ca la 15-20 ani.la majoritatea le sta mintea la sex.dar nu ar trebui sa iti pese de lucrurile astea. vopseste-te cum iti place, nu conteaza ce iti spune lumea.cine te place, te place chiar daca esti vopsita in culorile curcubeului.:*papa

Răspuns utilizator avertizat
| DaVà a răspuns:

Roscate,de ieri.

| Deyutza a răspuns:

Hai mă brunetelor că vă daţi prea mult în spectacol! ce mai contează? blondă, brunetă, tot aia e; parul meu este şaten închis
PS:@sorin WTF?

| Broadband a răspuns:

Blondele sunt bune rau, asta se stie
dar parca as alege brunetele, sunt mai linistite,
asa cum a zis" VENOM" poti vb ceva inteligent cu ele.

| MBG a răspuns:

Care?
Ambele
De ce?
De mere?

| Cereala a răspuns:

Pai depinde si de fata ta de ex: eu as vrea sa imi fac suvite galbene (am parul brunet )

| ElySiKazy a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului
nu poti sa judeci pe cineva dupa cum arata
ce superficiali sunt unii straight face

| Niros19 a răspuns:

Brunete blondece conteaza ambele sunt parasute laughing

| Niros19 a răspuns:

Hei as putea sa intreb ce e cu stupizi parca intrebarea e la Trivia/Amuzante am spus si eu ce mi-a trecut prin cap dar nu a fost adevarat

| Doodă a răspuns:

Rozalii cu picăţele verzi :->.
De ce?
De mere...

| alex-xandra a răspuns:

In spatele unui barbat cu o personalitate puterinca sta totdeauna o femeie BRUNETA.

| jolidon explică:

Nu ma refer la prostie...o doamne... eu vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare. aici ma refer ce fete vi se par mai frumoase,, cele blonde sau cele brunete

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele sunt niste groupies bune la pat atat. cu brunetele e alta mancare de peste. dupa ce o faci cu ele dupa concert, poti si sa stai la o bere si sa vorbesti ceva inteligent cu ele. cu blondele e mai greu sa faci asta. asta din experienta mea. sau poate doar groupiesurile blonde sunt Kelly Bundy, cine stie?