| Wladutz a întrebat:

Bre, asa faceti si voi la scoala?
http://i.imgur.com/u42dg.jpg

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu doar dorm...

| Bogdanux a răspuns:

Nici daca eram Hulk nu cred ca faceam asa ceva.

| Bya132 a răspuns:

Eu mă uit la profesoară(profesor) insistent şi mă prefac că sunt atentă şi mă captivează lecţia şi brusc ochii încep să se închidă... adorm, profesorul deschide catalogu', i-a pixu-n mână, trece un "2" la materia respectivă. şi cu asta-basta!

| DaVà a răspuns:

Nu...nici măcar nu-l facbig grin

| Bujîe a răspuns:

Nu .

| RockaruL a răspuns:

Da...cel putin eu, sunt un nesimtit...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce e aia scoala ?

| CastraveteMurat a răspuns:

Tare comicu :]] si DA happy fac si eu d`astea la scoala \:d/ sunt genul mai NE laughing

| sabilopod a răspuns:

Yeap.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Da! Fix așa, exact așa!

| LolNope a răspuns:

Nu,eu la scoala o pun pe colega-mea de banca sa manance foaia si ii zic profei ca a mancat-o o catea.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
Dap, "asa fac si eu" la scoala.

| BeByTzZa a răspuns:

Nuuuuu blushing

| crismany a răspuns:

Eu fac alt ceva ma uit la tabla si ma prefac ca am priceput si cand ies la tabla o tin pe profa de vorba pana se suna si scap laughing

| TheBestOfLove a răspuns:

Nu