| YepIsSuspended a întrebat:

Bula se plimba prin parc...(continuati)

15 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

...La un moment dat vede o tipa in fata lui.
Se ia dupa ea si ii spune :
- Singurica, singurica?
Tipa nimic...mai face cativa pasi in urma ei si o intreaba iarasi :
-Singurica, singurica?
Intreband-o a treia oara, tipa se enerveaza, se opreste si se intoarce la el spunandu-i :
- Singurica, da f. tuta! rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

...si-l musca unu' de crac.

| juniper a răspuns:

Apoi Bula merge mai departe si vede doi caini care se miroseau si zice...

| juniper a răspuns:

Atunci Bula se gandeste sa faca o baie in canalizare.

| YepIsSuspended explică:

Si plecase din canal ajutat de sobolani, Si dadu peste unu' de 2 ori mai mare decat el

| I.Love.Football a răspuns:

Bulă se plimbă prin parc'are liniştit. La un moment dat, vede o maşină fără şofer, care începe brusc să meargă. Conştient de primejdie, acesta deschide uşa, sare în maşină şi trage frâna de mână. Când iese, vede un bărbat lângă maşină.
- Mergea, dar am oprit'o - spune mândru Bulă.
- Ştiu - răspunde bărbatul. Eu o împingeam.

| Andromedda a răspuns:

Pana can da de o portocala curatata de tot...

| Aliyaa a răspuns:

Impreuna cu bunica lui, la un momendat vede o moneda pe jos bunicasa ii zice ca nu i frumos sa ia de pe jos, apoi bunicasa cade intr un canal si striga ea la Bula :Ajuta ma scoate ma de aici si zice el:Nu ai zis tu ca nu i frumos sa iei de pe joslaughingrolling on the floor

| ştrumf_8528 a răspuns:

... dupa ce se termina parcul ajunge intr-o padure...La un moment dat vede tablite indicatoare:
"Atentie Homosexuali!"
- Ah, (si zice el) cine stie ce deranjati mintal...
Mai departe din nou:
"Atentie Homosexuali!"
- Acelasi nebun...
Se intalneste cu padurarul:
- Domnule padurar, ati auzit cumva, sunt homsexuali prin padure?
- Nu stiu stai sa o intreb pe nevasta-mea: Ioaaaane ai auzit tu cumva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-oi cauta aici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cade intr-un canal ca furase tac-su capacu seara trecuta sa-l vinda la fiare vechi rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au furat canalu astia care ne-am dat stupid, fratii lui Bula, am uitat versetul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...il musca de crac, se da doi pasi inapoi, dupa care zice:
-ba! voi sunteti TPU?!
si cainele merse sa se vaccineze de turbare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cade intr-o canalizare si se intalneste cu un soarece caruia ii pute gura si vrea sa-l manance. iar bula a avut ultima dorinta sa i-a un tic-tac soarecele inainte de masa...

| LuYz@ a răspuns:

... te vede pe tine, se sperie, si fuge! saracuuul!