| Jose21 a întrebat:

Buna all. Ce ma fac, dimineata am sunat la servicii clienti orange, iar acum ma gandesc doar la vocea respectivului tip rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Gandeste`te si la altceva.winking

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughingda uni au o voce atat de frumoasa, mai suna-l odata laughingcine stie...

Răspuns utilizator avertizat
| Miuriel a răspuns:

Pai il poti suna din nou si il ti de vorba cateva ore... Asa poate nu te mai gandesti la vocea lui.Cum avea vocea?smug

| CatalinAndrei01 a răspuns:

De ce te gandesti? Suna aiurea, stiu. Mi s-a intamplat si mie.Pai...Nu te mai gandi.Stai pe TPU, Facebook, Hi5 sau alte din astea. Funda? Si sa stii ca ti-am dat 'imi place' la intrebarea asta.Deci funda?

| hahaha a răspuns:

Hei. trebuie sa recunosc eu eram. vrei sa te mai sun? smug

| Jose21 explică:

laughing da f tare @yke