| Allways a întrebat:

Am auzit de curand ca este un fel de joc in care poti sa fi pe coperta revistei stiti vreo unul? a si daca se poate salva imaginea multumesc

4 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Cateva programe in care poti face si mai multe, inclusiv poza ta pe copertatonguehotoshine, Photoscape, PhotoFunia, PhotoFun, ImageChef. Spor! Fundita?

| RoxAnana a răspuns:

Photofunia

| Contrast a răspuns:

Http://www.photofacefun.com/? section_id=9&sort=

| MissAlexia a răspuns:

Uite ce am pentru tine:un site care nu numai ca poti face lucrul dorit de tine, dar si multe altele: http://funphotobox.com/ si www.photofunia.com
fundita:D:D?