| Buburuza2306 a întrebat:

Am nevoie de cele mai tari bancuri. Cel mai amuzant, primeste fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Bula la ora de anatomie

Învăţătoarea il intreaba: – Bulă ce-i ăla penis? – Nu ştiu doamna profesoară! – Păi, să te duci acasă să întrebi pe ai tăi şi mâine să-mi dai răspunsul. Se duce Bulă acasă şi o întreabă pe maică-sa: – Nu ştiu Bulă, întreabă-l pe tata. – Tata ce-i ăla penis? – Ce vezi tu că-i pe masă, ăla îi penis. Vede Bulă pe masă o lămâie, o pune-n buzunar şi se duce la şcoală. La şcoală profa îl întreabă. Da Bulă face: – Să v-o arăt? – Nu mai Bulă, lasă, după…

Bula cu papagalul la scoala

Bulişor vine cu papagalul la şcoală şi este luat în primire de învăţătoare: -Bulă, ce caută papagalul aici? -Păi… nu pot mă pot risca! Când eram acasa l-am auzit pe tata spunându-i mamei la baie: "Imediat ce pleacă ăsta micu la şcoală îţi nenorocesc păsărica!". …

Bula la ora de biologie

Bula la ora de biologie: Profesoara: -Bula, zi-mi te rog 5 animale din jungla! Bula: -4 elefanti si o girafa! …

Bula si Alinuta

In timpul orei de matematica, Alinuta arunca in capul lui Bula cu un ghemotoc de hartie, dupa care exclama: HEADSHOT! Bula, nervos, ia o carte groasa si o articuleaza peste fata pe Alinuta, exclamand: FACEBOOK! …

Dezvaluirea lui Bula

Vine Bula acasa si zice : -Tata, trebuie sa iti spun ceva:Sunt gay! -Auzi fiule, ai mercedes? -Nu! -Ai haine de firma? -Nu! -Atunci stai linistit, nu esti gay, esti doar un poponar amarat! …

Bula la scoala

După ce şi-a fotografiat elevii, diriginta nu ştie cum să-i convingă să cumpere pozele. – Ia gândiţi-vă, copii, ce frumos ar fi ca, atunci când veţi fi mari, să vă uitaţi la fotografii spunând: "Uite-o pe Maria – acum e coafeză" sau "Uite-l pe Ionel – acum e pictor". Din clasa se aude vocea lui Bulă: – Uite-o pe diriga – acum e moartă! …

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

1/ Gigi Becali la discoteca
_________________________

INTRA GIGI BECALI IN DISCOTECA. IL INTREABA O TANARA:
-DANSATI?
-NU FAI ZDREANTO ASA MERG EU.

2/ Ardeleanca si olteanca
______________________

O ardeleanca si o olteanca la examen la fizica!
Olteanca intreaba : Cat fu' T1 la tine?
Cam 2 ore, raspunse ardeleanca!

3/ Scaunul electric
________________

Seful inchisorii se adreseaza catre detinutul de pe scaunul electric:
- Care este ultima dorinta?
- Va rog, tineti-ma de mana. Asa voi fi mai linistit.

4/ Biletele la control
____________________

Autobuzul pleaca din statie, dupa el alerga o doamna si striga:
- Oameni buni, opriti va rog autobuzul! Intarzii la lucru!
Pasagerii il roaga pe sofer sa opreasca. Doamna se urca si spune bucuroasa:
- Am reusit... Biletele la control!

5/ Arme de distrugere
__________________

- D-le Bush, aveti dovezi ca Irakul are arme de distrugere in masa?
- Sigur, am pastrat chitantele!

6/ Doriti punga?
____________

- Buna ziua, dati-mi 15 pachete de prezervative, va rog.
- Da, domnule, imediat! Doriti si punga?
- A, nu, fata e chiar draguta.

7/ Litera Q
________

- Dragule, semeni cu litera Q!
- Cum adica draga mea?
- Esti un ZERO cu o codita mica.

8/ Clopotel
_______

Ea catre el, in pat:
- Totusi, ai un "clopotel" cam mic!
- Nu-i mic, dar nu-i obisnuit sa bata în marile catedrale.

9/ Diferenta intre barbati si femei
________________________________

De ce barbatii elimina gaze mai des decât femeile?
Pentru ca femeile nu pot tine gura închisa asa mult timp încât sa se acumuleze presiune.

10/ La examen
_________

Erau 3 elevi care trebuiau sa dea un examen. Unul era pregatit foarte bine, unul mediocru si unul deloc.

Intra in examen primul, cel pregatit foarte bine. Iese acesta si este intrebat : cum a fost? si raspunde: pai cum sa fie, ca de la profesor la profesor.

Intra si al 2-lea, cel mediocru. Este intrebat: cum a fost? ca de la profesor la elev.

Intra al 3-lea, cel nepregatit. Cum a fost? Ca de la popa la credincios. El punea intrebarea, eu imi faceam cruce, eu dadeam raspunsul, el isi facea cruce.

| Purgatoriu a răspuns:

Pai era unu cu bula dar e +18 : parintii lui Bula sau dus in baie sa... si la un moment dat mama lui Bula iese iar Bula o intreaba: -Mama, ce ai facut in baie?
La care mama lui raspunde -Mancare Bula.
-A da? Vezi ca ai niste maioneza pe la gurabig grin

| DyddyShORRR a răspuns:

[[BANC 1]]

Bula aflanduse la scoala a fost pus in ultima banca de catre profesoara lui pentru ca urma sa vina o inspectie si ii spuse:
PROFESOARA: Daca la inspectie spui o singura prostie te exmatriculez din scoala.
bula: bine doamna profesoara!
In sfarsit vine si inspectoarea si le pune o intrebare elevilor:
-Daca va aflati in padure si va fugareste un urs ce faceti?
Singurul care a ridicat mana a fost Bula
-Spune Bula tu ce faci?
-Fug
-Si daca ursu fuge si el?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Ma urc intr-un copac.
-Si daca se urca dupa tine?
-Urc mai sus.
-Si daca urca si el mai sus?
-Urc si mai sus.
-Si daca urca si el si mai sus.
-Ma urc in varf.
-Si daca se urca si el in varf?
La care Bula spune:
DA MAI DUTE IN PULA MEA CA TU TI CU URSU!

[[BANC 2]]

Zi de scoala.
Profesoara:Matache, la ce lucreaza taica-tau?
M:La guvern!
P:Treci in prima banca. Ionescu, la ce lucreaza taica-tau?
I:La Senat!
P:Treci in prima banca. Bula, la ce lucreaza taica-tau?
B:La politie!
P:Treci in prima banca.Da' unde lucreaza la politie?
B: Nu stiu, ca azi l-au arestat!

[[BANC 3]]

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo?
- Mai bine ma duc in padurice...
- Mai bine arunc o grenada...
- Mai bine te duci in padurice!

[[BANC 4]]

Bula si Strul vor sa treaca granita spre Ungaria,dar fara sa-i prinda vamesi.
Bula:Strul baiete am un plan bun, iar tu faci ce fac si eu.
Strulnerdine ma!
Bula trece granita noaptea si vamesi ii auzira.
-Stop cinei acolo!
-Miau, miau, miau!
-A, e doar o mata.
-Vazusi, Strul ce trebuie sa faci.
-Da!
Strul trece granita si vamesi:
-Stop cine-i acolo!?
-Inca o pisica!

[[BANC 5]]

Bula si cu mamaia lui se duc la magazin
El gaseste 1leu pe jos
-Mamaie pot sa il iau?
-Nu Bula ce este pe jos pe jos ramane
mai tarziu gaseste 5lei
-Mamaie mamaie pot sa-i iau?
-Nu ma ca ce este pe jos pe jos ramane
Apoi mamaisa cade in fantana
-Bulaaaaaa scoateme de aici
-Nu mamaie cei pe jos pe jos ramane

| AlexandruCro a răspuns:

Evenso bancul al treilea (3 Scaunul elctric) este chiar adevarat asta chiar s-a intamplat intro inchisoare de macsima siguranta din california

| alinaadina a răspuns:

- Vine concediul! Uf, mă apucă groaza!
– De ce?
– Păi, întotdeauna, şeful hotărăşte când plec, nevastă-mea – unde, soacră-mea – cât timp vom sta, iar copiii – ce trebuie să cumpăr.

| Crysty10 a răspuns:

Pe Maria o arde curu. si ia ii spune lu maicasa: -mami ma arde curu! si maicasa ii zice: -atunci ardel si tu pe el!

| Crysty10 a răspuns:

Doamna invatatoare ii zice lui bula sa o aduca pe maicasa la scoal. bula zice "bine!". a doua zi maicasa na venit si doamna il intreaba: -unde e maicata? -a fost lovita de o caramida in cap. -atunci sa vi cu taicatu. -bine! a treia zi bula nu zine cu taicasu si doamna invatatoare il intreaba: -bula ce a patit taicatu? -a fost lovit in cap de o caramida. -atunci sa vi cu sorta. -ok! a patra zi bula nu vine nici cu sorta. si doamna il intreaba: -bula de data asta ce-a patit sorta? -a fost lovita de ocaramida in cap. -si tu ce ai facut tot timpul? -am aruncat cu caramiz dupa casa laughing)

| unnumesiatit a răspuns:

big grin=D
Vine Ion acasa beat.Maria il intreaba:
-Unde ai fost mai?
-La cimitir.
-Da cine o murit?
-Tu iti inchipui, acolo toti is morti.

| unnumesiatit a răspuns:

Vine Ion acasa beat.Maria il intreaba:
-Unde ai fost mai?
-La cimitir.
-Da cine o murit?
-Tu iti inchipui, acolo toti is morti.