| oanyyy a întrebat:

Am o mare problema! Azi am facut un desen cu Alex Velea. Mi-a luat o ora sa il fac. M-am dus la mama sa i-l arat, dar cand i l-am aratat a inceput sa rada in hohote.Nu inteleg, de ce rade mereu cand eu fac desene?(nu am foarte mare talent la desen)(scuzati categoria, dra este cea mai vizitata)

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Toți desenăm așa la început, da' asta nu înseamnă că nu devenim mai buni cu timpulwinking Nu ți-am zis să-l postezi doar pentru că vreau să mă amuz (mărog, aș minți dacă aș zice că nu vreau și asta), dar o să-ți zic ce ai făcut bine și ce nu.

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Ia postează-l să vedem și noihee hee

| oanyyy explică:

@Mufla, dc? ca sa inceapa lumea sa zica:vai, ce urat ti-a iesit?