| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena foarte buna care mi se pare trista. Mereu cand intru pe mess si vorbesc cu ea este asa... as vrea sa imi dati ceva care sa o fac sa rada si sa vorbim mai mult.va rog repede si scuzati categoria.

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Și nouă ne pare rău, nu putem da răspuns la această categorie, try familie&relații or adolescenți.

| Musique a răspuns:

Http://myfacewhen.com/20/ Sigur sunt la T/A?

| giuly a răspuns:

Maaaaaaaaaaarş
http://i.imgur.com/L64wF.jpg

| MyObsession a răspuns:

Mă eu nu ştiu ce căcat aveţi voi.
De ce puneţi întrebări la alte categorii scuzându-vă de categoria greşită?
Vă mănâncă p--a de aur dacă puneţi la categoria bună? Mă n-am mai văzut oameni ca voi.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ma doare-n pu la!

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

E pacat ca ai pus aceasta intrebare la aceasta categoriestraight face. Chiar asa. este greu sa te duci la categoria adecvata?happySau presupun ca ai incercat pe mai multe categorii sperand un rezultat destul de corect.

| ELISA1LISA a răspuns:

Nimic nu are legatura cu categoria. Daca vrei sa raspunzi bine daca nu taci din gura.Dar cred ca ar trebui sa vorbiti deschis, sa spuneti lucrurilor pe nume si sa nu va suparati.La urma urmei doar tu o cunosti cel mai bine, asa ca nu te prea pot ajuta.SUCCES!