| oanyyy a întrebat:

Am vazut pe youtube imnul crizei(kk maka)si am vazut ca cel/cea care a facut videoclipul nu este asa cum era, a modificat pozele dar melodia canta in acelasi timp cand se schimba si pozele http://www.youtube.com/watch?v=UHTCwmCByxE
Cum pot sa fac si eu asa ceva? Este vreun program special? Va rog, dati-ma linkul daca este!

Răspuns Câştigător
| Gumã a răspuns:

Da,Movie Maker sau Muvee Reveal
App.Ce *** cauta intrebarea asta la t/a

Duti mai pisicutzarebelasipufoasa la dragoste si sesc poate`ti gasesti vreun motan x_X

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oanyyy explică:

Lasati ca am vazut categoria dar am pus la nimereala!