| muciferus a întrebat:

As dori niste bancuri extrem de scurte ca sa ii fac pe cei din jurul meu sa se simta bine. Deci sa nu fie bancuri, ci expresii.

Ca si ceva de genu:
Colega: Cand nu dorm numar oile. Am ajuns la 51 si m-am plictisit
Eu: Eu am ajuns la a doua si deja a inceput sa miroasa.

Ceva gen. Replici extreme ca sa zic asa laughing) Funda, desigur!

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Replicile îți vin pe loc, nu le planifici de acasă.

| GroparuVesel a răspuns:

Recomand Almanahul de Bancuri Scurte ale Groparilor - Editia Extrema!

| UzzY475 a răspuns:

Fa o faţa de prost... se uita putin la tine cu faţa lui normala si ii zici repede : Mersi laughing Funda?

| Snowal15lea a răspuns:

Cand vad eu te vad pe tine sti si tu ca nu e bine happy sti nu prea sunt buna la asa ceva, toti rad de fata mea si asa ii fac fericiti iar cand imi vin replici le uit.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Doi betivi ieseau dintr-o berarie: ( nu mai zici daca nu vrei ca sa nu fie prea lung dar eu iti zic ca sa intelegi)
-Ba, am uitat sa ma pis!
-Nu-i nimic, te invat eu.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Daca nu lasi un semn de viata timp de 10 minute pe FB, lasa altii semne de intrebare!

| Smile2BHappy a răspuns:

Un tigan avea un cal dar calului nu-i pasa.
Ce este un barbat paros? Daca nu e primul om atunci e ultima maimuta.

| AdeleWalker a răspuns:

Era o data o baba si un moshneag care au murit de mitittei. big grin big grin

| muciferus explică:

Nu bancuri v-am zis. Vreau replici care sa ii lase masca pe oameni happy

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru muciferus):

Si eu ce-am zis?