| Erika120192 a întrebat:

Buna happy

As vrea sa organizez un concurs pe site happy

Binenteles cu premii, si mari si mici happy

Premiile :
1. 40 raspunsuri castigatoare + toate intrebarile, raspunsurile votate + reclama la ce vreti voi ( reclama o voi posta pe mai multe site'uri care au multi vizitatori )
2. 30 raspunsuri castigatoare + toate intrebarile, raspunsurile votate + reclama la ce vreti voi ( reclama o voi posta pe mai multe site'uri care au multi vizitatori )
3.20 raspunsuri castigatoare + toate intrebarile, raspunsurile votate + reclama la ce vreti voi ( reclama o voi posta pe mai multe site'uri care au multi vizitatori )

SubPremii :
1. 10 raspunsuri castigatoare + + reclama la ce vreti voi ( reclama o voi posta pe mai multe site'uri care au multi vizitatori )
2. 7 raspunsuri castigatoare + + reclama la ce vreti voi ( reclama o voi posta pe mai multe site'uri care au multi vizitatori )
3. 4 raspunsuri castigatoare + + reclama la ce vreti voi ( reclama o voi posta pe mai multe site'uri care au multi vizitatori )

Asa'Zisele'Regulibatting eyelashes :
Acest " Concurs" este binevenit pentru toti utilizatorii de pe acest site >:d< kiss
Cei ce vor sa sa inscrie imi vor trimite mesaj privat cu textul " da vreau sa particip, vrea si eu sa particip" etc.
Pt a castiga si a obtine premiile fiecre concurent va trebui sa arunce o privire la intrebarile mele si de asemenea sa raspunda la ele ( nu neaparat la toate, la care vreti voi happy )
Cel care are cele mai multe raspunsuri si binenteles folositoare va primi premiul ( si pe langa, raspunsuri castigatoare la intrabarile / ea respective/a happy )
Concursul va incepe astazi si se va termina saptama viitoare joi happy
Pt mai multe informati despre "concurs" va rog un mesaj privat cu textul " informtii premii sau reguli " etc.

Pe locul 1 pot fi si 3 castigatori!

! Daca ati castigat, iar eu nu v'am trimis premiul va rog anuntati'ma cu un mesaj privat!

Eu nu imi voi bate joc de voi!

Si va rog si voi ceilalti, la randul vostru sa vorbiti si sa va comportati urat!

La aceasta "Intrebare" nimeni nu va raspunde dupa ce sa va termina concursul eu aici voi posta castigatorii si cel are are premiul 1 va lua raspuns castigator si la aceasta "Intrebare"
Cei care vor catiga premiul 1, 2, 3 vor primi un premiu surpriza :X

Sper sa fie multi doritori!
Astept mesajele voaste happy

ByeZzZ kiss :X

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...cred ca e mai usor sa castig la bingo!

| madia a răspuns:

Hahahaha! Ce tare esti! U made my day! happy
P. S Nu vreau sa paticip...
Vanatorii de fundite, sariti!

| anyska a răspuns:

Concursul mi se pare putin exagerat.,. ai cam 60 si ceva de intrebari si la multe este data deja funda. Plus nu am cu sa-ti raspund la toate intrebarile pentru ca la unele nu stiu!