| Almássy a întrebat:

Buna,
ati auzit de legenda "Bloody mary"? Va simtiti speriati sa icercati ritualul ei sau deja ati facut-o?
P.S azi am jucat poker cu ea

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cine a câștigat?

| NOBODY a răspuns:

Da, am auzit că îți sare iustinel din oglindă.

| Cristianne a răspuns:

Am primit odată provocare să fac chestia în oglindă, da' nu s-a întâmplat nimic. sad

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asa si... te-ai transformat?

| Ashadow a răspuns:

Ai jucat poker cu legenda?

| Almássy explică (pentru Ashadow):

Poti spune si asta.in fond ea e o legenda

| Ashadow a răspuns (pentru Almássy):

Macar ai stors-o de bani?

| Almássy explică (pentru Ashadow):

Sincer, cand a iesit din oglinda ma gandeam sa-i cer o taxa

| Xtadelo a răspuns:

Nu am auzit.

| W3R4 a răspuns:

Da,am făcut-o, arăta aşa: http://i.imgur.com/N3sGx.jpg
Dar eu de frică, am rămas aşa: http://i.imgur.com/vCvxi.jpg şi s-a speriat...

Ma înveţi şi pe mine sa joc poker? :3

| SimonaCristina a răspuns:

Deja am incercat si a aparut tema la tehnologica...crying M-am speriat de moarte laughing

| 00AName00 a răspuns:

Si eu am facut ritualul.Nu joaca poker asa bine.

| SilentSuicide a răspuns:

Bine zis ca Bloody Mary e o legenda deoarece eu am uciso fara sa astept sa mai jucam poker.

| Smile2BHappy a răspuns:

Am facut-o cu niste fete la o zi de nastere. A fost aiurea ca nu a venit.

Răspuns utilizator avertizat
| Yumeno a răspuns:

Am incercat...de atunci nu ma mai uit noaptea in oglinda happy

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Nu cred dar imi e si frica sa incerc ritualul :-s
P.S tare faza cu poker-ulhee hee

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Am facut asta de mai multe ori.
De obicei lucrurile astea nu ma prea sperie pe mine.

p.s.: Tu ai incercat?

| šïηηεr a răspuns:

La unele trebuie să scrii cu ceva roşu pe oglindă, nu ştiu ce, şi apare Bloody Mary.

Iar la altele trebuie să aprinzi lumânări, şi citeşti din Biblie un fel de citat, şi apare Bloody Mary.

Nici nu mai ştiu cine-i Bloody Mary.

| crazzylol a răspuns:

laughing ai jucat poker cu Bloody MarY? Hai ca esti tarewinking

| jungle26 a răspuns:

Dupa mine e o legenda stupida de-a americanilor.Am incercat, dar m-am plictisit asteptand-o si m-am culcat.

| Attaatt13Sibiu a răspuns:

Esti tare omule