| LikeACandyxD a întrebat:

Care sunt cei mai cunoscuti useri de la T/A pe care ii stiti?

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Au plecat. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Multi dintre ei...crying
Dar mai sunt unii dintrei ei care inca sunt online...doar ca si-au schimbat numelethinking

| AudImagini a răspuns:

Dar văd că sunteţi discreţi, vă ţineţi admiraţia pentru mine secretă. Ok, ok înţeleg, oricum e pretty obvious că vă gândiţi la mine din 5 în 5 secundebatting eyelashes

| AikkoxD a răspuns:

Mulţi dintre ei nu mai frecventează TPU.

| H0lz a răspuns (pentru AikkoxD):

Buna si eu frecventam t/a cu numele Aleksutzuu sau ceva de genu dar am primit Block sau ce am primit, pentru ca am avut 2-3 intrebari sau raspunsuri cu Continut Obscen, dar pe altii nu ii vad ca injura ca spurcatii, oricum nu mai e ce a fost. toti au plecat si vin toti... Stau si ei 1 zi intreaga pe T/A si se cred mari experti si pun Dastea Gen : Of, T/A se duce de rapa sau se duce pe valea Sambetei parca. Oriqum nu mai e ce a fost happy

| Ţăpeşu a răspuns (pentru H0lz):

Mno, în august(pe 7... ) fac un an de când sunt la T/A... Era frumos atunci.

| H0lz a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Nu se compara corect? Acum toti... Copii vin aici si se alinta. oh go on Clonnad ala era tare, Mai era ComeAndSayMe nu stiu cum era... oriqum era frumos, cand intrai la T/A erai sigur ca radeai nu stateai, pff sper sa fie macar 1 intrebare cu 10 % Amuzament.

| Ţăpeşu a răspuns (pentru H0lz):

Clannad si ComeAnTellMeSomething.

| H0lz a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Asa, daca nu am mai frecventat laughing

| CastraveteMurat a răspuns:

CastraveteMurat.

| 20thoughts a răspuns:

TepesuDLoveMasaLuGogu,Musique,AikkoxD,Apache,HamsterDur,CastraveteMurat.

| DarkBlood32 a răspuns:

Tata mare

| iKeel a răspuns:

NeLuL, NOname, Brigaela, Apache, Şi da, nu mai ştiu.

| Apache a răspuns (pentru iKeel):

....de cand in puii pastelor masii intra brigaela la t/a?
http://cdn.publishdev.se/......346056.jpg

| iKeel a răspuns (pentru Apache):

Uită-te la comunitate.

| Ţăpeşu a răspuns:

Clannad, ciac, epure, DaVa, Musique, BlackVeil, Bogdanux, Bideu, eu(i-am uitat, nu prea mai intru asa de des...)

| Λl๓a a răspuns:

AikkoxD

| MrsEinstein a răspuns:

MrsEinstein!

| BadSoGooD a răspuns:

BlessingAndHonourAndGloryAndPowerForeverToOurGod

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Eu cred ca AikkoxD, umbrax, musique, Apache, Hamster Dur..si mai suntbig grin