| NoNameJunior a întrebat:

ce lucruri amuzante vi s-au intamplat vara asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu am fost acum 2 zile la Pralea si in drum spre cabana eram un izvor cu jgheab, erau lemne ca nniste tevi prin care curgea apa asa ca niste scari mai lungi. Tata s-a aplecat sa bea apa si a stricat circuitul. A cazut un lemn in prapastie laughing minune de izvor in padure si tata l-a doborat laughing
M-am scufundat cu vesta tongue ( cine mai e ca mine ), in autobuz era o doamna cu niste supe dupa ea sa avem ce manca la Pralea si s-a rasturnat cu tot cu ele la o frana big grin, am avut multe peripetii a fost minunat tongue

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O vara de nimic.Ce mai plictisitoare vara.(cu unlele exacpti)
Amuzant a fost atucni cand am observat ca ai cont, in rest, istorie.

| ViezurE a răspuns:

Ioi sa vezi hahahaha deci hahahaha am hahahahaha facut hahahaha UN RAHAT!

| Narcis2007 a răspuns:

A fost cea mai plictisitoare vara de pana acum...nu mi s-a intamplat nimic amuzant...

Răspuns utilizator avertizat
| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Vara asta a fost de **** si **** cu accente de *******BIIP*. A fost mai. aventuros vara trecuta cand parintii mei s-au despartit; au facut scandal dupa scandal, mama a plans pana si-a stins tigarea, eu radeam la TopGear UK pe Descovery... mdah, vremuri bune.