| andreeaaa1 a întrebat:

BUna! Cum pot fura cu tot cu caine la barn buddy?
fundita

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!exista o noua metoda :mergi la plantantia vecinului "dai zoom din dreapta daca vrei 1 data"dai un click pe planta care o furi sa te muste cainele vezi unde se pozitioneaza "OK-ul" de la muscatura cainelui"dupa ce tea muscat cainele punde degetul pe ecran unde scrie OK dai ok si muit planata care vrei so furi in locul la deget adica clicul de pe planta sa fie in acelasi loc cu OK-ul de la caine-suprapuse exact"dai click repede pe planta de furat,iti da chiar si 6-9 plante din aceasi casuta sau doar 1,nr clickurilor variaza poate fi si din prima apoi va duceti la alta planta si revi iar la cea care nu a vrut.se mai intampla sa dea greu la un furat atunci cand va da mai multe odata.si.cand simtiti la mouse ca se ingreuneaza clikul,NU abandonati.se apropie momentul de furat."faci asa la fiecare planta.nu iti ia mai mult de 5 min pentru o plantatie intreaga."apoi te duci la alta plantatie si repeti .si dai un refresh sau iesi ca sa-ti recapeti monedele pe care ti le-a papat cainele.bafta

| Aℓida a răspuns:

Deci. te duci la ferma prietenului si dai click p planta respectiva pana cand iti apare cat ai luat din recolta respectiva [1, 2, 3.etc] iar dupa ce iei tot ce trebuie dai refresh si apoi ai tot aceeasi bani iar ce ai furat iti apare in hambar.
Bafta!thumbs up

| metehne a răspuns:

Hei Andreeahappy

pai poti sa furi doar cand cainele nu are mancare, daca are mancare nai sanse!
alt mod nu mai exista!happy:*

fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, andreea!
Apesi pe tab si duci dreptunghiul pana pe caine apoi apesi ok.
O sa iti apara o fereastra, nu apesi nimic si te pui pe furat, apoi apesi pur si simplu ok si o sa ti se restarteze pagina.big grin
Paa.>big grin

| beautiful95 a răspuns:

Nu se poate fura decat daca cainele nu este hranit de stapan
iti dai seama de asta cand nu mai are deloc mancare in bol sau cand are deasupra un balonas cu mancare ca si cum ar visa la ea
doar atunci poti fura
funda?