| Corina_7356 a întrebat:

cum pot sa imi schimb parola pe conQUIZtador? funda si e urgent! mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Skrillex13 a răspuns:

Intri in cont.Dai unde scrie sus in stanga la Datele mele. Dupa la modifica informatiile.Si vezi pe acolobig grinScrie parola veche, parola noua, confirma parola noua.La parola veche o scrii pe cea care o ai acum si la parola noua pe care o vrei tu.Si te deconectezi.si intri in cont cu parola noua.big grinAtata tot...Bft!

| kosmynutza a răspuns:

Dai la uitare parola si dupa aia completezi acolo mailu si cadu ala din desen si o sa iti trimita ei parola noua pe mailu care l-ai scristongue