| xDicsii a întrebat:

Deci cand vreau sa ma inregistrez pe calculator(vocal), am progamul sound recorder, cant karaoke. Dar totusi se aude incet melodia dar vocea mea tare, am si boxe, si tot nu se aude tare melodia. Exista vreun progam de inregistrare sa se auda tare melodia?

2 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Bună.

Deci mai întâi cară-te de la categoria asta.
Cât de prost să fi încât să crezi că aici îţi va răspunde cineva serios? o0

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mda vrei un raspuns de T/A.

Incearca sa faci playback si nu iti mai auzi vocea. Problema rezolvata.