| tatiana14 a întrebat:

Erau mai demult niste desene pe Jetix cu un baiat care si-a cumparat o ferma si la ferma aia erau niste monstriithinking
Stie cineva cum se numeau?big grin

17 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Si tipul era ochelarist si slab? De ce oare nu s-or mai difuza... thinking "mostrii de la ferma" big grin parca.

| juniper a răspuns:

Ferma? Am vazut toate desenele de pe jetix, dar nu-l cunosc pe asta, poti sa il descrii mai amanuntit?

| Marry:X a răspuns:

Buna. Se numea„monstrii de la ferma" sau „ferma mostrilor" nu mai stiu exacthee hee. In fine sper ca ti-am fost de ajutor. Ceau ceau:*

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Mi se pare cunoscut. Il stiu exact...doamne, ma enerveaza ca ai pus intrebarea pentru ca si eu vreau sa aflu acumcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mostrii ferma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferma monstrilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeau FERMA MONSTRILOR cred! faza e ca nu mai e pe netcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai era si un cocos vampir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferma monstrilor se numea. Era puiul ala conte, se numea contele puicula si mai era o vaca Zombila laughing erau faine desenele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate se numea ferma monstilor cu contele cocosoula si cu vacopatra o sa incerk sa fac rost de ele dati add la neata_andrei si dac ale gasesc le punn pe net sa le downloadati bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferma monstrilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da se numea ferma monstrilor dar mi se pare ca nu a prins Jetixul ...cand se difuza desenul asta inca se numea Fox Kids postul thinking

| mcrenma a răspuns:

Da. Il tin minte laughing Era un baiat inalt cu ochelari. Si era o vaca mumie (cleopatralaughing ) si un pui laughing mai multe. Ferma monstrilor se numea big grin

| tatiana14 explică:

Da, tipul era slab si cu ochelari, dar am cautat si nu se numeau asacrying.

| Minnni a răspuns:

Ferma monstrilor parca happy