| Ţiiţţţu a întrebat:

mi se pare mie sau intrebarile de la trivia/amuzante nu sunt deloc amuzante? straight face

Răspuns Câştigător
| FartsMaker a răspuns:

Daca ti se pare atunci mi se pare si mie deci da nu "mai" sunt amuzante

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Și te-ai gândit să contribui la fenomen?

| Musique a răspuns:

Uite un exemplu!

| PotcaPădurii a răspuns:

Ai dreptate, iar intrebarile tale se afla in fruntea celor neamuzante.

| FartsMaker a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Vroia sa faca o observatie ca si eu cred la fel ca inainte cand citeam o intrebare la T/A radeam de fiecare data

| anss23 a răspuns:

Întrebarea+poza ta de profil=win.laughing

| wolder a răspuns:

Asta e cea mai amuzanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare.
La fel cum mi se pare si mie.

| xBya a răspuns:

Cele de la D/S sunt cele mai amuzante. Daca vreau sa rad, acolo merg.

| georgeggg a răspuns:

Nu intrebarile trebuie sa fie amuzante dar raspunsurile trebuie sa fie...

| georgeggg a răspuns:

Nu prea inteleg ce scrie... se zice Câtă înţelepciune nu Câtăînţelepciunewinking