| roxanarooxy a întrebat:

puteți sa îmi spuneți niște jocuri în casă cu 3 fete ca să nu ne mai plictisim si bancuri si ghicitori multumesc. funda si voturi.

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Gangbang(lesbian mode).

| costea7 a răspuns:

Daca esti fata ce sice vickysix... daca esti baiat pai fa SEX SEX SeX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai Twilight la avatar...
*face crize*

| VickySix a răspuns:

Joc= baba oarba/ascundeti lucriri prin casa ssi una trebuie sa le gaseasca
Banc=Bulă se roagă de nevastă să îi pregătească garderoba:
- Iubito calcă-mi te rog cămaşa albastră că am o şedinţă importantă azi.
- Mă tu vrei să te duci la curve!
- Nu iubito, promit, am o şedinţă importantă. Te rog pregăteşte-mi şi cravata.
- Mă, tu vrei să te duci la curve, d-aia te aranjezi!
- Nu iubito, îţi promit! Te rog şi parfumul să mi-l aduci.
- Ahaa, clar te duci la curve la cum te aranjaezi! Promiţi că nu te duci?
- Iubito… Promit!
Se întoarce Bulă beat acasă pe la 5 dimineaţa şi îi spune soţiei :
- Vezi dacă ai cobit…
Ghicitoare=-De ce nu mananca elefantii mamaliga?
-Pentru ca nu le da nimeni!
sper ca te-am ajutattongue