| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, TPU! Cam cat cantareste un paianjen? Intreb asta pentru ca pe gresia de la mine din bucatarie se afla o chestie neagra care pare sa aiba picioare, dar nu stiu daca e paianjen sau smoc de par, pentru ca am miopie si nu pot sa vad asa de bine. Asa ca prietena mea pe care am sunat-o ca sa ma ajute sa supravietuiesc mi-a zis sa iau o carte sau o foaie si sa-i fac vant smocului/insectei si daca se misca, zboara inseamna ca e doar par. Dar problema mea e ca daca un paianjen cantareste putin poate si el sa fie zburat de o foaie, nu? Ca stiu ca in filmele apocaliptice la care ma uitam cand eram mica zburau paianjenii prin aer in timpul tornadelor. Si daca paianjenul poate sa zboare cu ajutorul foii...eu cum mai stiu ce e? Va rog ajutor repede! Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Pui mâna.

16 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cinci zeci de centi litri. Faci latura la a treia si ai aflat.

| J0B0MAT a răspuns:

Ochelari nu ai?

| Celcestietot a răspuns (pentru J0B0MAT):

Si-a dat jos pentru troll laughing.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Celcestietot):

Un troll s-ar fi gândit la ochelari. It's worst.

| Celcestietot a răspuns (pentru J0B0MAT):

A trecut la stadiul de goblin, atat de grav este laughing! Eh, pe mine sincer m-a facut sa rad, pe tine?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Celcestietot):

Neah. Nu am mai văzut un trolling de calitate de mult. Mă amuză totuși cum multe întrebări de genul ajung populare.

| Celcestietot a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nici eu nu prea vad, asta a fost un soc si pentru mine. Este TPU, popularitatea se face si din tastat litere la nimereala in intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Calcal și gata, da sa nu fi desculță

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca se transforma in Noul Spiderman (virus).

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

"In omul paiangăn " noi nu avem paiangheni de aia letali, dar cu unii nu e de glumit din alte țări. de când așteaptă venon come back ul omului paiangan se plictisirea rău săracul.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

In alte tari sunt tancuri, nu arahnide laughing.
Doar daca ii calci pe cei din Australia se produce Venom come back-ul laughing.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Presimt că o să am coșmar cu Spiderman mai bine mă abțineam laughing
Bag ceva deochiat sa nu îmi stea gândul acolo, m-am uitat pe net și am văzut că și noi avem puradei de ăștia periculoși

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Asta sigur ar pronunța corect cuvântul arahnide big grin
https://youtu.be/-UtZO9kTSE4

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Avem si noi. Gandeste-te la unicorni inainte de culcare, ca sa te apere de Spiderman.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| LorinIoanFortuna a răspuns:

Eu,Lorin Ioan Fortuna spune: te rog sa raportezi aceasta problema la asociatia protectiei fiintelor umane, ai un tarantulian-spionilian in casa! Iit pui viata in pericol.