| RicardoRamirez a întrebat:

BUNA ZIUA TPU. Cum aduce barza copilul!?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In zbor.

| sierra1 a răspuns:

Zilele astea e problematic, uite aici>

https://imgur.com/a/QFhnjf3

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mititel înfășețel, în scutec de bumbăcel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cioc

| oz_1736 a răspuns:

Barza ii da copilul doar lui mami. Daca vede ca mai este cineva pe aproape se sperie si zboara. De aceea trebuie sa se duca mami undeva singura, cateva zile, sa-i dea copilu.

| Rhea44 a răspuns:

Îl bagă in sac si ii dă ceva banane sa sugă si când o vede pe mami ii bagă banana direct in laughing

| TURB0X a răspuns:

O scoate din cuptor și mi-o aduce pe farfurie, yum. love struck

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Cu grija

| BrokenAngels a răspuns:

Probabil, pe spinare, nu cred că în cioc, că nu are forță...laughing

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Cu un prezervativ la pachet si biletulbig grinin greseli se invata

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns (pentru Alexandru_Darius_1996):

Din greseli se invata
robotul mi-a confundat : D cu acel simbol

| ALeXzK1 a răspuns:

Il aduce intr-un scutec/sac si dupa ii da drop random