| TheMusicBoy a întrebat:

Am o intrebare. Este normal sa razi la Titanic? Eu am ras si restul lumii plangea. Si ma mai favea sa rad cand o imitam pe Rose!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal să râzi la un film, atât timp cât îl vezi probabil a zecea oară...
Cât timp nu râzi de întâmplările reale petrecute atunci, nu văd nicio problemă.
Chiar sunt parodii destul de reușite pe internet pe baza filmului Titanic.

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu toţi halim "drama" să zic aşa, depinde de cum vede fiecare lucrurile, ştim foarte bine că în spatele ecranelor, acele persoane sunt vii şi nu au murit, dacă era o tragedie reală şi râdeai, puteai să-ţi pui semne de întrebare, părerea mea.

Mult noroc în continuare.

| varsanofie a răspuns:

Ai râs cu lacrimi? big grin

| SwedishMeatball a răspuns:

Eu nu am avut niciun fel de reactie cand am vazut filmul Titanic. Nu am plans, nu am ras, nimic. Pentru mine e un film ca oricare altul, deci nu te judec. E normal sa razi, daca asa simti tu!