| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

cine vrea un cont webkinz cu cod, iepuras alb si mik?

cine vrea sa il dau va trebui sa imi mai dea niste siteuri de facut cont, dar nu farmerama, zoomumba, noi fetele, siteuri de adolescente, pentru ca am doar 12 ani si siteurile de adolescente ma plictisesc, clubpenguin, pandanda(toate aceste siteuri sa nu mi le dati ca unele nu imi plac, altele nu ma intereseaza, la altele am cont, etc).

P. S, intrebarea:cine imi da si mie niste siteuri(sa nu mi le dati pe cele care le-am enumerat mai sus)? eu si cu colega mea nu mai stim unde sa ne facem contva rogg helpp

cine primeste funda, primeste si contul webkinz pe mesaj privat
scuze categorie, dar este cea mai vizitatahappy

11 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

@giany unu' secsi.

| Bizzareq1 a răspuns:

Termină

| Bizzareq1 a răspuns:

@GIдNY, păi măăă enervează că nu puui la categoria potrivită.da' mă rog

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Ce treaba ai uh,@bOing? si ce nume mai este si asta?

| iuliana2002 a răspuns (pentru PrajituricaCuBomboneleColorate):

Am ogramada de site-uri pentru tine am iti dau id meu cojocaruiuliana_2002

| Radieră a răspuns:

Tales Runner!

| biwltyad a răspuns:

Stardoll,lady popular, Sunt jocuri foarte super pe Facebook si hi5

| mikyloveyou a răspuns:

Pai ce zici de : panfu,foopets,clopotel,ourworld,imvu,lady popular, secret builders, facebook. Sper sa-ti placa big grin eu chiar vreau iepurasul happy sper ca nu l'ai dat deja :*

| Alysuca a răspuns:

Eu as zice sa incerci wizard101 e suuuuuper

| Byuu_4849 a răspuns:

Stiu eu niste site-uri...de adolescenti baga id: gabita.alexandra ...si iti dau cate vrei pentru iepurashh