| TheLostAngel23 a întrebat:

Buna TPU big grin Care au fost cele mai amuzante farse pe care le-ati facut?

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

I-am păcălit pe oameni că exist.

| RAY a răspuns:

Inselatul iubeti cu sorasa, i legam sfoara de gat dimineata cand se trezea ramanea fara aer

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De 1 aprilie l-am pus pe un prieten sa ma astepte in gara la constanta si eu eram de servici 24 de ore; a facut 1 lighean de cartofi prajiti din care a mancat 3 zile si a inceput sa mute si mobila prin casa ca sa am loc sa dorm cu sotia si cu copii

| suităr a răspuns:

Nu fac farse.

Țeapă!

| KIibrDM a răspuns:

Ce sunt farsele?

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Pastă de dinți pe clanță.

| Fsdalajdljaljdvndnlgd a răspuns:

Ccc

| narog93 a răspuns:

Aveam 9 ani si trebuia sa merg la o nunta cu familia si am luat tubul de ras al lui tata si i-am umplut pantofii laughing)) si in ziua de azi regret ce am facut laughing)