| Tyberiu2000 a întrebat:

Intrebarea e simpla. Care a fost cel mai jenant moment din viata voastra? Poate puteti sa radeti in sfarsit de ce s-a intamplat atunci, si cea mai amuzanta castiga funda!

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Am plecat de acasa, la vreo 20 de ani, fara curea la pantaloni, imi prinsesem pantalonii, un pic largi pentru mine, cu un ac de siguranta. Acul s-a deschis cumva, eu eram pe tramvai in inghesuiala, si efectiv am agatat o dama de vreo 35 de ani de bluza, eu fiind foarte inalt, cu el! Mi-a luat vreo doua secunde sa il desprind de bluza, timp care a parut o vesnicie, timp in care cred ca realizezi cum m-am simtit! happy

| VibeTrix a răspuns:

Atunci cand ma holbam la pereti intr-o ora si am ras atat de tare, incat toata clasa s-a holbat la mine.laughing

| panduruliviu a răspuns:

Am fost odata mort de beat si mi-am bagat statia de muzica in congelator crezand ca-i sunca laughing) Ii cam scurta acum csf.

| panduruliviu a răspuns:

Jenant ii ca dupa am luat bataie de la parinti in fata prietenilor dupa laughing)