| Ronni a întrebat:

Va place jocul "Pou"? Dacă ar exista un joc asemanator cum ați vrea sa fie?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"Bou"

| LarisaDragomir a răspuns:

Mie imi place
Ar fi dragut daca ar putea sa vorbeasca, nu doar sa repete ce ii spunem.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dacă ar exista, aş vrea să nu existe.

| Speed99 a răspuns:

Ce aveti ma toti cu Pou-ul asta?! Ce e asa de magnific la el?!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Jocuri de fete bro...jocuri de fete nu e teritoriul nostru, noi rămânem la grand theft auto *YES CLAUDE*

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Da,e dragut
pai, as vrea sa fie un balon de guma, nu un cacatel adorabil
A sunat cam tampit, nu? laughing

| Bia001 a răspuns:

1.da, imi place pou
2. nu stiu

| fearlessss a răspuns:

1.Da,e super
2.Mai multa actiune, haine multe si frumoase, accesorii big grin

| CristianDanM a răspuns:

1. nu imi place jocul
2. nu stiu, dar oricum sa aiba mai multa actiune