| Ingerash a întrebat:

Buna va propun ceva:hai sa trimitem toti mesaj cu injuraturi si din astea, lui LadyJ sa plece de pe site, eu deja am trimis unul.Hai sa ne unim toti poate o pleca odata

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Bad idea

| Bastet a răspuns:

Ca să ajungem toţi suspendaţi? good idea.

| Deyutza a răspuns:

Da! hai să vedem ce fain va fi să fim toţi suspendaţi din cauza unei ladyjeg de 8 ani!

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Capsunica draga (iubesc capsunele), sunt total de acord cu tine. dar nu era o vorba : cel destept cedeaza primul? NEH. e prea proasta! oh go on

| Ade a răspuns:

Da super, ea placa de pe site si pe noi ne suspenda! Minunat!

| MrsDraculescu a răspuns:

O sa ne dea spam

| CamiBă a răspuns:

Una?!?!?
Eu i'am timis deja vreo 20 devil [si tot urca... =] ]

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Nu e o idee prea buna draga capsunicawinkingNu avem altceva de facut decat sa ne injuram unii pe altii? si in plus vom fi si suspendatiwinking